Gwiazdy

Aggie zdradza patenty na udaną podróż. "Nie ma nic gorszego, niż martwić się na wakacjach"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Aggie opowiada o swoich podróżach. Ile krajów odwiedziła gwiazda?
Dzień Dobry TVN Online Aggie opowiada o swoich podróżach. Ile krajów odwiedziła gwiazda?

Aggie niebawem będzie dobrze znana widzom Playera. To właśnie ona poprowadzi pierwszą w Polsce edycję gejowskiego show randkowego "Finding Prince Charming". Nie każdy wie, że gwiazda jest na co dzień blogerką. Zdjęcia z jej podróży zapierają dech w piersi. Jakie warunki należy spełnić, żeby wakacje były udane? O tym opowiedziała w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Kim jest Aggie?

Pochodzi z Warszawy, jednak od wielu lat mieszka za granicą. Polskiej publiczności nie jest zupełnie obca. Wiele lat temu pracowała w jednym z kultowych talk-show i - mimo że odchodząc z programu, podjęła decyzję, że nie będzie więcej pracowała w mediach - życie okazało się przewrotne.

Swoje przygody z podróżowaniem rozpoczęła jeszcze jako nastolatka - wtedy też zaczęła prowadzić swój blog. Na pierwszy ogień wybrała Australię, w której mieszkała przez kilka lat. Dziś żyje z tego, że zwiedza świat. W sieci śledzi ją ponad 800 tys. osób. Szerszej znana jest przede wszystkim ze swojego bloga Travel In Her Shoes. Łącznie odwiedziła już ponad 80 krajów. I choć udało jej się przepłynąć Ocean Spokojny uważa, że największa przygoda jej życia nadal jest przed nią.

Aggie o najlepszych miejscach na urlop

Nikt tak jak ona nie zna się na podróżach. Aggie dobrze wie, jak zafundować sobie relaks z dala od codziennych trosk.

- Najlepszy urlop w dobie pandemii to taki z dala od miasta, to na pewno. Uwielbiam Europę. Nie rozumiem, dlaczego ludzie w lato wyjeżdżają poza nią. Nawet jakbym miała spędzać wakacje w Polsce, to super, byleby nie siedzieć w mieście, tylko pojechać pod gruszę. Poza tym uwielbiam Grecję, chyba byłam Greczynką w poprzednim wcieleniu... Polecam Mykonos, jeśli ktoś chce, żeby się zadziało. Jeśli chcemy jednak spokojniej, to zdecydowanie Korfu albo Santorini - mówiła blogerka.

Co zabrać ze sobą w podróż?

Często przed podróżą dosięga nas panika i nie wiadomo, co przyda się, kiedy wyruszymy w drogę. Aggie znalazła złoty środek, jak dobrze spędzić wakacje.

- Jeżdżę z własną poduszką. Staram się zawsze, żeby nie pakować codziennych stresów, tylko wyjeżdżać z wolną głową. Nie ma nic gorszego, niż martwić się na wakacjach - zdradziła.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości