Gwiazdy

Greckie wesele gwiazdy z "Na Wspólnej". Aktorka w sieci pochwaliła się zdjęciami z bajkowej ceremonii

Gwiazdy

Aktualizacja:
Agata Załęcka

Agata Załęcka, znana m.in. z roli w "Na Wspólnej" jest już po ślubie. Aktorka powiedziała sakramentalne tak swojemu ukochanemu na jednej z greckich wysp, a uroczyste wydarzenie transmitowała w sieci. Jak wyglądała para młoda?

Agata Załęcka – udane życie zawodowe i prywatne

Agata Załęcka to aktorka, która na swoim koncie ma wiele występów na deskach teatru. Gwiazda swoją przygodę zaczynała już jako nastolatka w Teatrze Buffo, a pierwsze doświadczenia zdobywała w musicalu Metro. Mimo wielu lat spędzonych na scenie fani kojarzą Agatę przede wszystkim za sprawą roli Marceliny z serialu "Na Wspólnej".

Szczęście dopisuje Agacie nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Aktorka od trzech lat jest w udanym związku, z Jakubem Kwiatkowskim, rzecznikiem PZPN, którego poznała w pociągu. Niedawno para poszła o krok dalej i powiedziała sobie sakramentalne "tak".

Temat ślubu pojawił się ponad rok temu. Szukaliśmy i oglądaliśmy różne miejsca w Polsce, ale nie czuliśmy tego. Kiedyś udzieliłam wywiadu, gdzie powiedziałam, że bardzo chciałabym zrobić ślub za granicą i to była prawda. Teraz wybraliśmy najlepszy czas. Dokładnie to było tak, że trzy tygodnie temu przylecieliśmy na Rodos na wakacje, bo dokładnie w tym samym miesiącu Kuba mi się oświadczył. W samolocie padł pomysł, ze się pobierzemy

- zdradziła nam Agata.

Jak przymała aktorka, ślub w Grecji był najlepszym pomysłem. W Polsce zorganizowanie wydarzenia we wrześniu bądź październiku mogłoby być niemożliwe ze względu na Covid-19. Przeszkodą jest też napięty grafik Agaty i Kuby, który w celach zawodowych odbywać będą niebawem dalekie podróże.

To była jedyna luka, jaką znaleźliśmy i chcieliśmy się już pobrać 3 tygodnie temu, ale nie mogliśmy ściągnąć papierów. Wróciliśmy do Polski, ja się przespałam z tym pomysłem i stwierdziliśmy, że bierzemy ślub teraz. Mimo tego, że jest to tak szybko, to jest idealny moment. Oboje jesteśmy spontaniczni i czuliśmy to mocno

- dodała aktorka.

Zdjęciami i filmikiem ze ślubu aktorka pochwaliła się w sieci. Na Instagramie gwiazda pokazała również, jak wyglądały przygotowania do wielkiej ceremonii. W jednym z postów podziękowała swojej niezawodnej świadkowej.

Dziękuję mojej idealnej świadkowej za pomoc w przygotowaniach @joanna.buczek i za to, że pamiętałaś Joasiu, gdzie jest moja głowa. Za wsparcie. Jesteś nieziemska i pozdrawiam moje wszystkie kochane dziewczyny w Polsce!

- czytamy.

Przygotowania do ślubu

Ślub był spontanicznym pomysłem Agaty i Kuby. Aktorka zdradziła, że wszystko udało się zorganizować w dwa tygodnie. Bardzo pomocni okazali się Grecy, którzy wspierali młodą parę.

Organizacja trwała dwa tygodnie. Dzięki wsparciu udało nam się zdobyć wszystkie dokumenty, które przysłaliśmy do Grecji. Wszystko robiliśmy zdalnie. Natalia Jaroszyńska też uszyła mi suknie zdalnie

- powiedziała Agata.

Agata Załęcka – bajkowy ślub

Agata Załęcka w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z bajkowego ślubu. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na Rodos. Miejsce było dla zakochanych naturalnym wyborem. To właśnie na tej greckiej wyspie dwa lata temu Jakub oświadczył się Agacie. Jak prezentowali się państwo młodzi? Aktorka wybrała tiulową suknię w kolorze pudrowego różu, natomiast Jakub postawił na jasną marynarkę i granatowe spodnie. Cała uroczystość wyglądała bardzo imponująco. Piękne widoki, bajkowe kreacje i gorący klimat greckiej wyspy to nie wszystko. Po zmroku na gości czekał pokaz sztucznych ogni.

Na ślubie było 8 osób, mieliśmy fajerwerki, skrzypaczkę, która przepięknie grała. Ślub odbył się w kapliczce, chciałyśmy, żeby było jak najbardziej tradycyjnie. Kuba nie widział mnie przed ślubem w sukience, ja go też nie

- opisywała Agata.

Skąd pomysł na relacjonowanie uroczystości na Instagramie?

Była prośba do rodziny, żeby przyjechali. Mój tata nie mógł przylecieć, bo miał operacje oka, mama boi się latać, a siostry miały już plany wakacyjne. Zrobiliśmy ten ślub na miarę dzisiejszych czasów, nowocześnie, ekstrawagancko, innowacyjne. Zrobiliśmy to dlatego, że nie mogliśmy być z rodzinami. Nie chcieliśmy się poddawać, to był impuls. Próbowaliśmy się połączyć z rodzicami na Skype, potem na Zoomie, było fatalne połączenie. Stwierdziliśmy, że robimy to na żywo

– powiedziała.

Uroczysta ceremonia odbyła się w kameralnej atmosferze w gronie rodziny i przyjaciół. Agata nie pozostawiła jednak swoich fanów w niepewności. Aktorka kadrami i filmikami z ważnego dla niej wydarzenia podzieliła się także w sieci. Internauci pod postem pozostawili wiele komentarzy z gratulacjami.

Gratulacje dla Was i wszystkiego najlepszego, bądźcie zawsze szczęśliwi

- czytamy pod zdjęciem.

Zobacz także:

Joanna Kurowska wspomina ukochaną siostrę. "Jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam, dobrym dobrocią jakiej już dzisiaj nie ma"

Alżbeta Lenska pożegnała przyjaciela: "Byłeś z nami i znałeś każdą chwilę naszego życia"

Smutny czas w życiu Millie Bobby Brown. "Nigdy Cię nie zapomnę"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości