Gwiazdy

Agata Rubik zachwyciła internautów zdjęciem z mamą. "Widać, po kim córka odziedziczyła urodę"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Agata Rubik często publikuje w sieci zdjęcia, które uwieczniają szczęśliwe chwile spędzone w gronie najbliższych osób. Jej instagramowy profil pełen jest rodzinnych kadrów, które niezmiennie wzbudzają zachwyt fanów. Tym razem żona znanego kompozytora podzieliła się ze swoimi obserwatorami fotografią, na której zapozowała z ukochaną mamą.

Agata Rubik na zdjęciu z mamą

Na instagramowym profilu Agaty Rubik nie brakuje rodzinnych fotografii, dzięki którym fani mają szansę poznać kulisy jej życia codziennego. Żona popularnego kompozytora spełnia się jako mama dwóch córek i to właśnie zdjęcia pociech najczęściej znajdują swoje miejsce w jej mediach społecznościowych. Tym razem opublikowała post nawiązujący do innej, równie ważnej dla niej relacji.

Jak dorosnę, chcę być jak Mama!

- napisała Agata Rubik pod zdjęciem, na którym zapozowała z jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Podobieństwo łączące obie panie okazało się nie lada gratką dla internautów, którzy natychmiast zareagowali na ujmujący kadr.

Agata Rubik pozuje z mamą

Post opublikowany przez 34-latkę doczekał się wielu pozytywnych komentarzy. Zdjęcie zostało zrobione na siłowni i nie da się ukryć, że bardzo przypadło do gustu fanom. Pojawiły się pod nim liczne słowa uznania, odnoszące się do szczególnej więzi, która łączy Agatę Rubik z mamą.

"Super się Was ogląda, pozazdrościć tylko takiej relacji", "Twoja mama musi być z Ciebie bardzo dumna", "Dobra relacja mama-córka jest najcenniejsza na świecie", "To cudowne, że macie wspólne pasje" - wyrazili swój zachwyt internauci.

Inni skupili się na niekwestionowanym podobieństwie, łączącym modelkę z mamą. Zwrócili też uwagę na nieprzeciętną urodę obu pań. "Jak siostry", "Ale mama podobna", "Piękne kobietki", "Widać, po kim córka odziedziczyła urodę", "Genów nie oszukasz" - czytamy.

Post nie umknął też uwadze Piotra Rubika, który postanowił odnieść się do zamieszczonej w nim deklaracji.

- "Kochanie, nie strasz" - zwrócił się do żony kompozytor, a jego niewinny żart natychmiast doczekał się odpowiedzi ze strony partnerki. - "Na Twoim miejscu nie jadłabym dziś obiadu" - odpowiedziała rozbawiona Agata Rubik.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Relaks z Agatą i Piotrem Rubikami

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości