Gwiazdy

Mąż Agaty Młynarskiej skończył 58-lat. "Niech Ci będzie pięknie i wesoło na świecie mój Kochany"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Agata Młynarska w wyjątkowym wpisie na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy o swoim mężu, przy okazji jego urodzin. Jak twierdzi, Przemysław Aleksander Schmidt to wyjątkowy i nieprzeciętny facet, a w dodatku niedawno ukończył kolejne studia. Czego jeszcze możemy się dowiedzieć?

Agata Młynarska o mężu

We wpisie na Instagramie dziennikarka podzieliła się z fanami krótką historią o swoim ukochanym. Im dłużej trwa ich związek, tym większy rośnie w niej zachwyt. Schmidt niedawno skończył kolejne studia i przywiózł z Francji dyplom z INSEAD. W dalszej części wątku w żartobliwy sposób opisuje jego słabość do nietypowych filmów.

- Dziś są 58 urodziny mojego męża Przemysława Aleksandra Schmidta. Im dłużej jest mi dane przyglądać się mojemu mężowi, tym większy rośnie we mnie zachwyt. Bo Przemek jest absolutnie wyjątkowym i nieprzeciętnym facetem. Właśnie skończył kolejne studia i przywiózł z Francji dyplom z INSEAD. Motywuje siebie i innych do pracy nad sobą, cały czas się uczy. Nie wiem co prawda, jak wytłumaczyć jego słabość do filmów, w których leją się po mordach, strzelają albo latają smoki, ale wiem, że jako towarzysz w podróży życia jest najlepszym, jaki mógł mi się przytrafić. Kocha Hiszpanię, muzykę, rozmowy, tai chi, przyrodę, śmiech, dobre wino i bardzo mnie kocha. Takiemu człowiekowi można życzyć tylko zdrowia bo wszystko ma. A to wszystko, to Jego mądrość i dobre serce. Niech Ci będzie pięknie i wesoło na świecie mój Kochany

- pisze Agata Młynarska.

Agata Młynarska i Przemysław Aleksander Shmidt

Agata Młynarska rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. W jednym z wywiadów udzielonym magazynowi "Claudia" opowiedziała jednak o wyjątkowej więzi jaka łączy ją z Przemysławem Aleksandrem Shmidtem. Są małżeństwem od 6 lat. Para uchodzi za bardzo szczęśliwą, a dziennikarka nieraz podkreślała, że mąż jest dla niej ogromnym wsparciem.

Zaakceptowaliśmy siebie z ugruntowanymi słabościami, wadami. Umiemy się przyznać do błędu i przeprosić. I to jest super

- mówi dziennikarka.

Młynarska świętując w zeszłym roku kolejną rocznicę ich ślubu, opisała, jak ważne jest dla niej małżeństwo.

- 5 lat temu, w sobotnie popołudnie, dwoje ludzi mających na karku 50-tkę postanowiło powiedzieć sobie "TAK". I choć mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach nie potrzebują certyfikatu zaświadczającego o związku, to jednak świadomość, że nazywamy się mężem i żoną sprawiła nam wielką radość. Nie wiem kiedy minęły te lata, ale wiem, że jesteśmy szczęśliwsi z dnia na dzień. Dziękuję losowi i mężowi za miłość

- tłumaczy Agata.

Życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz także:

Oliver Janiak podał szczęśliwą informację: "Witamy na świecie Juniora"

Anna Guzik rzadko pokazuje się z mężem-góralem. Tym razem zrobiła wyjątek

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski - od znajomości do miłości. "Nie zaiskrzyło od razu, zupełnie nic"

Zobacz wideo: Agata Młynarska w domowym zaciszu

Autor: Natalia Łomnicka

Pozostałe wiadomości