Gwiazdy

Agata Młynarska opuszcza słoneczną Hiszpanię. "Płaczę, bo to był niezwykły czas"

Gwiazdy

Agata Młynarska

Agata Młynarska w czasie pandemii postanowiła zmienić otoczenie i spędzić dwa tygodnie w słonecznej Hiszpanii. Krótki urlop jednak nieco się przedłużył. Po kilku miesiącach spędzonych za granicą dziennikarka zakomunikowała, że wraca do Polski. Nie była to jednak łatwa decyzja.

Agata Młynarska – życie w Hiszpanii

Słońce, plaża i ciepłe wieczory, czego chcieć więcej? Jesienią ubiegłego roku Agata Młynarska wybrała się na dwutygodniowe wakacje do Hiszpanii. Jednak pobyt nieco się wydłużył, a dziennikarka za granicą spędziła aż osiem miesięcy. Przez ten czas gwiazda dzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami i filmami rajskich widoków, a także pracowała i przeprowadzała wywiady. W podróży towarzyszył jej mąż, Przemysław Schmidt. Gdy para na dobre zaaklimatyzowała się w nowym miejscu, nadszedł czas na powrót. Pod koniec maja małżeństwo podjęło decyzję, by wrócić do Polski. Agata opublikowała na Instagramie zdjęcie z samolotu i przyznała, że czuje wielki smutek.

No to lecę do Warszawy! Miały być dwa tygodnie, było osiem miesięcy! W Walencji deszcz... ja też płaczę, bo to był niezwykły czas...

– napisała Agata.

Fani rozumieją Agatę Młynarską

W Polsce pogoda w maju nie rozpieszcza, dlatego fani doskonale rozumieją smutek Agaty, która zdecydowała się wrócić do kraju. Pod nowym postem dziennikarski momentalnie pojawiło się wiele komentarzy, w których to internauci życzyli jej szczęśliwej podróży, a także wspierali na duchu.

- Udanej, spokojnej i bezpiecznej podróży pani Agatko. Każdy wyjazd wzbogaca nasze życie codzienne i patrzenie na świat. Już nie jesteśmy tacy sami jak wcześniej. Z pewnością wszystkie piękne chwile, które pani przeżyła podczas pobytu za granicą, wszystkie cenne i niesamowite doświadczenia powrócą z panią razem do Polski i będą jeszcze długo żyć w pamięci i cieszyć serce każdego dnia. To będzie takie pani jeszcze jedno, dodatkowe słońce w życiu. Szczęśliwej drogi! - czytamy w komentarzach.

- Nie dziwię się, że Hiszpania płacze, ale jestem pewna, że za jakiś czas tu wrócicie. Ten czas, który tu spędziliście, był nieplanowany, ale wspaniały, w którym również zyskaliście nowego czworonożnego przyjaciela, który skradł Wasze serca od pierwszego wejrzenia - pisali fani.

Wśród komentarzy głos zabrał także Piotr Gąsowski, który jak się okazało, obecnie przebywa w Hiszpanii.

- Miękkiego lądowania! Widzimy się w Polsce! A ja, o paranoja, jeszcze 3 dni będę się "męczył" w tej Twojej Hiszpanii! – napisał Piotr Gąsowski.

Agata Młynarska o swoim tymczasowym życiu w Hiszpanii: Może to jest dla nas nowa propozycja na życie

Zobacz także:

Paulina Młynarska ma swój sposób na udany poranek. "Kocham chłodne powietrze"

Paulina Młynarska odpowiada na komentarze po krytycznej ocenie twórczości ojca. "Na pewno cieszy go, że mam własne zdanie"

Agata Młynarska radzi, jak żyć w spokoju i zgodzie ze sobą. Dziennikarka stawia na slow life

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości