Gwiazdy

Agata Kulesza szczerze o rozwodzie: "Ostatnie miesiące to była ciężka lekcja". Dzięki komu przetrwała ten trudny czas?

Gwiazdy

Fot. East News

Agata Kulesza uznawana jest za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Zachwyca swoimi rolami, ostatnio jako matka głównego bohatera w głośnym filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". O swoim życiu prywatnym opowiada niechętnie. Teraz zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące rozwodu.

Agata Kulesza skończy 50 lat

"Hejter" Jana Komasy, "Śniegu już nie będzie" Małgorzaty Szumowskiej, "Magnezja" Macieja Bochniaka czy "Wesele 2" Wojciecha Smarzowskiego - to filmy, w których niedawno zagrała Agata Kulesza. W każdym z nich pokazała inną twarz. A w jakiej życiowej roli czuje się najlepiej?

- Jestem niezłą matką. Przyjacielską, co nie znaczy, że jestem przyjaciółką Marianny - mówi aktorka w wywiadzie dla miesięcznika "Twój Styl". W tym roku Agata Kulesza będzie obchodzić 50. urodziny. Co sobie kupi z tej okazji?

- Nie wiem, mam nadzieję, że będą lepsze czasy i zrobię huczne urodziny (...). Rzeczy materialne specjalnie mnie nie kręcą - zapewnia.

Agata Kulesza o rozwodzie

W życiu zawodowym aktorce wiedzie się doskonale. W tym prywatnym doszło do sporej zmiany, jaką był rozwód. Mogła wtedy liczyć na wsparcie bliskich jej ludzi.

- Mieszkam sama, przeważnie mam pustą lodówkę. Przyjaciele czują się u mnie na tyle swobodnie, że albo sami coś robią, albo jest szybka akcja: gotujemy czy zamawiamy (...). Przyjaciele są po to, by pobyć razem bez napinania się. Dbam o nich, bo są ważni w moim życiu. Dzięki nim przetrwałam trudny czas rozwodu. Na pewno były momenty, że mieli mnie dość - opowiada Agata Kulesza.

Aktorka nie ukrywa, że ostatnie miesiące były dla niej ciężką lekcją. Musiała przystosować się do sytuacji, której nie przewidziała. Pracowała nad sobą i wiele się o sobie dowiedziała.

- Na przykład, że jestem zaskakująco cierpliwa. I że potrafię odpuścić, słuchać siebie i iść z tym. Może dzięki temu udało mi się wyjść przez ostatnie trudne doświadczenia z twarzą (...). Rozwinęłam się jako człowiek. Jestem na kolejnym etapie - podsumowuje aktorka w "Twoim Stylu".

Piotr Trojan: "Agata Kulesza jest wspaniałą aktorką, partneruje, a nie zagarnia". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Katarzyna Grochola i jej twórcza miłość. "Bardzo dobrze łączę przypadkowość z planami bożymi"

Walentynki w kinie. Sprawdź, gdzie można się wybrać na film

Kwiaty na walentynki, czyli rośliny w kształcie serca. Które wzbudzą największy zachwyt?

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: Twój Styl

Pozostałe wiadomości