Gwiazdy

Rubikowie na wakacjach w Paryżu. Fani są zachwyceni córką pary: "Helenka jest coraz piękniejsza!"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Agata i Piotr Rubikowie postanowili wyruszyć na wycieczkę. Para oraz ich dwie córki spędzają czas w mieście miłości, czyli w Paryżu. Rodzina zachwyca się jedzeniem i atrakcjami, a ich fani - niezwykłą urodą i talentem dziewczynek.

Rubikowie na wakacjach w Paryżu

Agata i Piotr Rubikowie wybrali się do Paryża. Zabrali ze sobą oczywiście córeczki, które już na stałe zagościły na ich profilach na Instagramie. Agata w kilku słowach zrelacjonowała, jak będzie wyglądał ten wyjazd.

- Paryż z dziećmi. Croissanty, eklerki, bagietki-drżyjcie - napisała pod rodzinną fotografią na tle wieży Eiffla.

Helenka i Alicja zdobyły serca obserwatorów rodziców, którzy są pod wrażeniem ich uroku i talentu. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu, Rubikowie całą rodziną regularnie prezentują układy taneczne. Tym razem 12-letnia Helenka wzbudziła podziw, o którym internautki nie zapomniały napisać w komentarzach.

- Helenka jest coraz piękniejsza! Zastygam w podziwie. Uściski dla Was - napisała jedna z fanek. - Jak zawsze olśniewająca i naturalna. To, co lubię w kobietach najbardziej. Dobre geny, dobra baza i już za chwilkę będzie zdobywać świat - zauważyła kolejna.

Agata i Piotr Rubikowie - związek

Agata i Piotr Rubikowie pobrali się w 2008 roku, a poznali w 2005. Wówczas Agata brała udział w wyborach Miss Polonia. Pomiędzy nimi jest 19 lat różnicy, jednak dla zakochany nie stanowi to żadnego problemu. Mają dwie córki - Helenę, która urodziła się w 2009 roku oraz Alicję, która przyszła na świat cztery lata później.

W tym roku zakochani obchodzili 13. rocznicę ślubu. Nadal widać, jak wielkie uczucie ich łączy oraz, że są niezwykle zgraną rodziną. Oboje mają fantastyczny kontakt z córeczkami. Udowadniają to w każdej relacji i w każdym poście opublikowanym w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Zobacz wideo: "Power Couple" – Rubikowie i Torresowie o miłości i związku. "Granice zostały troszeczkę naciągnięte"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości