Gwiazdy

Agata i Piotr Rubikowie na romantycznych wakacjach. "Zachody słońca sprzyjają pocałunkom"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNJakub Kamiński/East News

Rodzina Rubików tegoroczne wakacje postanowiła spędzić w malowniczej Chorwacji. Piękne widoki, słoneczną pogodę i uśmiechy na twarzach najmłodszych Agata udokumentowała na Instagramie. Modelka pokusiła się także o romantyczne zdjęcie z ukochanym.

Rubikowie na wakacjach

Agata i Piotr Rubikowie od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para przez ten czas idealnie nauczyła się łączyć zawodowe obowiązki z życiem prywatnym. Wspólne spacery, wakacje, czy rodzinne zabawy modelka skrupulatnie dokumentuje w mediach społecznościowych.

Na początku sierpnia rodzina skorzystała z możliwości wyjazdów i wybrała się na wakacje do Chorwacji. Fanom nie umknęły zdjęcia malowniczych krajobrazów i sielskich chwil spędzonych na plaży. Agata w sieci opublikowała także romantyczne zdjęcie wykonane o zachodzie słońca. Opatrzyła je krótkim i uroczym opisem.

Zachody słońca sprzyjają pocałunkom

Agata Rubik i Piotr Rubik - para idealna

Fani nie pozostali obojętni wobec zdjęcia. Fotografia wzbudziła wiele pozytywnych emocji, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zachwyceni internauci gratulowali parze wspólnie spędzonych lat i życzyli jeszcze więcej miłości. Mimo upływu lat widać, że uczucie Piotra i Agaty wciąż jest żywe i płomienne.

Ale Wy jesteście cudni. Widać miłość, wzajemny szacunek, namiętność, wsparcie. To piękne, że po tylu latach razem nadal to jest i rośnie w siłę

- napisała jedna z fanek.

Mateusz Hładki wybrał się do domu Piotra Rubika, by poznać wszystkie kobiety muzyka i dowiedzieć się, jak artysta odnajduje się w tak licznym damskim gronie. Zobacz materiał:

Zobacz także:

Monika Borzym w szczerym wywiadzie: "Nigdy nie uważałam, że jestem tylko ciałem"

Anna Lewandowska szczerze na temat samoakceptacji. "Nawet najpiękniejsze top modelki mają kompleksy"

Ania Lewandowska pokazała cellulit. Które gwiazdy również nie wstydzą się niedoskonałości?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości