Gwiazdy

Aktorka jak kameleon. Zobacz najbardziej niezwykłe metamorfozy Agaty Buzek

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Wkrótce ruszą zdjęcia do nowego filmu, w którym Agata Buzek zagra główną rolę. Tradycyjnie aktorka zaskoczyła internautów swoją niezwykłą metamorfozą. W jakim filmie zagra i kim jest główna bohaterka?

Agata Buzek przygotowuje się do kolejnej kreacji. Już niebawem rozpoczną się zdjęcia do nowego filmu Łukasza Grzegorzka "Tak ma być".

W sierpniu zaczynam zdjęcia do nowego filmu. W reżyserii Łukasz Grzegorzka.?Przedstawiam Wam Jo Lisiecką? Trzymajcie kciuki!!!

- napisała Agata Buzek na swoim profilu na Instagramie.

Nowy film z Agatą Buzek

Film "Tak ma być" to historia Joanny "Jo" Lisieckiej, w której rolę wcieli się Agata Buzek. Bohaterka jest współczesną kobietą, która próbuje pogodzić różne światy: rodzinny, zawodowy oraz osobisty. To również opowieść o mężczyźnie, który stara się dotrzymać jej kroku.

Film jest trzecią pełnometrażową fabułą w dorobku Grzegorzka, po "Kamperze" oraz "Córce trenera" nagrodzonej m.in. na festiwalach MFF Cottbus oraz Mastercard OFF Camera.

Metamorfozy Agaty Buzek

Agata Buzek jest modelką, aktorką teatralną, filmową i dubbingową. Ma za sobą liczne produkcje krajowe i zagraniczne. Zagrała m.in. główną rolę w filmie "Rewers" za którą została wyróżniona nagrodą dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Jej kreacje bohaterek zachwycają publiczność. Agata Buzek niejednokrotnie zmieniała się nie do poznania. Zobaczcie kilka przykładów niesamowitej metamorfozy aktorki.

Agata Buzek gościnnie w przedstawieniu "Wyjeżdżamy"

Rolę Agaty Buzek komentowali internauci:

Wow zupełnie nie poznałam. To się nazywa wcielić się w rolę

- napisała jedna z fanek.

Nie do poznania

- dodała inna.

Agata Buzek w "Ciemno, prawie noc"

Poniżej w roli Anny Lipiec z filmu "Ciemno, prawie noc" - polski film kryminalny z 2019 w reżyserii Borysa Lankosza.

Jak Agata Buzek przygotowuje się do swoich ról? Zobacz wywiad:

Agata Buzek w teledyskach

Aktorka zagrała również w kilku wideoklipach. W teledysku do piosenki "Pola" Muńka Staszczyka wcieliła się w tytułową bohaterkę.

Agatę Buzek możemy także podziwiać w utworze Dawida Podsiadło "Trofea". W produkcji udział wzięli również: Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr.

Zobacz też:

Zmarła Kelly Preston. Żona Johna Travolty zmagała się z rakiem piersi. "Jej miłość i życie zostaną na zawsze w naszej pamięci"

Dorota Szelągowska o nowym programie i maturze syna. "Powoli zaczęło do mnie docierać, że koronawirus nie zniknie"

Kulisy Sławy Joanny Moro. "Skóra nosorożca i dusza motyla"

Autor: Jola Marat

Źródło: pisf.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości