Gwiazdy

Adele obchodzi urodziny i pokazuje nowe zdjęcia. Metamorfoza robi wrażenie

Gwiazdy

Adele w ostatnich latach bardzo ograniczyła swoją działalność w mediach. Można wręcz powiedzieć, że wycofała się z show-biznesu i świata muzyki. Tym razem gwiazda sprawiła fanom niespodziankę i w dniu urodzin opublikowała w sieci swoje zdjęcia. Zobaczcie, jak prezentuje się 33-latka.

Adele ma urodziny

Piosenkarka 5 maja skończyła 33 lata. Dzień ten okazał się idealnym momentem, do przypomnienia o sobie fanom. Adele wrzuciła urodzinowy post, który opatrzyła zabawą słowem. Klikając w poniższy link zobaczymy więcej zdjęć artystki. Jej metamorfoza ciągle robi wrażenie.

- Thirty Free - napisała wokalistka na Instagramie.

Fani nie spodziewali się tego postu. Ostatnie zdjęcie Adele pojawiło się na jej profilu na Instagramie dosyć dawno, bo 24 stycznia tego roku.

- "Ślicznie wyglądasz. Kocham Cię". "Ostatnie zdjęcie wymiata. Jesteś legendą. Wszystkiego najlepszego". "Nasza królowa wróciła. Czekamy na album!" - czytamy w komentarzach.

Metamorfoza Adele

Adele przez wiele lat znana była nie tylko ze swojego spektakularnego głosu, ale także ze swoich pełnych, kobiecych kształtów. Na początku minionego roku zaskoczyła wszystkich pokazując swój nowy wizerunek. Gwiazda schudła ponad 40 kilogramów dzięki treningom i diecie SIRT.

Post z okazji corocznego Notting Hill Carnival, który Adele opublikowała na Instagramie, wzbudził wówczas dużo kontrowersji. Dlaczego? Na zdjęciu wokalistka prezentowała się w bikini z flagą Jamajki, żółtym kołnierzu z piór i tradycyjnym, pochodzącym z Afryki uczesaniu zwanym bantu knots. Zdaniem niektórych taka stylizacja była przejawem kulturowego przywłaszczenia, dyskryminując czarnoskórą społeczność.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Niesamowite! Makijażystka prezentuje swoje transformacje w celebrytów

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości