Gwiazdy

Adele przyłapana na randce z nowym chłopakiem. "Ta relacja budzi emocje"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Od pewnego czasu media spekulują na temat nowego partnera Adele. Niedawno fotoreporterzy przyłapali parę na wspólnych amorach. Kim jest wybranek wokalistki i co ich łączy?

Adele ma nowego chłopaka

O tej relacji mówią już wszyscy. Brytyjska wokalistka Adele została przyłapana na spotkaniach z tajemniczym mężczyzną. Jak się okazuje, jest to Rich Paul, manager gwiazd sportu. Według magazynu "People" znajomość ta trwa już kilka miesięcy.

- Wciąż ta relacja budzi emocje. Rich Paul to jest bardzo ciekawy człowiek. To jest manager gwiazd sportu. Niebawem ukaże się jego autobiografia. To taki american dream, bo on zaczynał od tego, że z bagażnika swojego samochodu sprzedawał koszulki zawodników, a teraz jest managerem największych gwiazd NBA – powiedział Mateusz Hładki.

Relacja dla zabawy

Anonimowi informatorzy donoszą, że relacja Adele i Richa oparta jest przede wszystkim na zabawie. - Oni tę relację traktują na zasadzie, dobrze się bawmy, dobrze razem spędzajmy czas. Wygląda na to, że to lato upływa jej w ramionach Ritcha Pola – powiedział Mateusz.

Zobacz wideo: Adele planuje serię występów w Las Vegas. Może zarobić nawet 20 mln funtów

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości