Gwiazdy

Pięć lat temu Adam Stachowiak wzruszył swoim utworem miliony widzów. Na naszej scenie zaśpiewał nowy singiel

Gwiazdy

Aktualizacja:

Adam Stachowiak to młody wokalista, który od lat porusza swoich fanów chwytającymi za serce utworami. Na naszej scenie artysta zaprezentował nowy singiel "Jesteś Wszystkim", który w ciągu kilku dni od premiery przekroczył próg ćwierć miliona wyświetleń!

Adam Stachowiak – kim jest?

Adam Stachowiak to młody, zaledwie 23-letni artysta, który dał się poznać w jednym z talent-show. W programie przedstawił m.in. swoją autorską piosenkę "Mamo", która poruszyła fanów. Wkrótce singiel pokrył się platyną, a sam teledysk wyświetlono w serwisie YouTube ponad 23 miliony razy.

W życiu prywatnym Adam jest także szczęśliwym mężem oraz ojcem. Małżeństwo w 2019 roku doczekało się córki Agaty, natomiast obecnie para oczekuje narodzin drugiej dziewczynki.

Nowy singiel "Jesteś Wszystkim"

Adam Stachowiak zaprezentował w naszym programie nowy singiel "Jesteś Wszystkim". Utwór ten opowiada o bezwzględnej miłości "aż po grób". Do piosenki powstał także romantyczny klip, w którym u boku artysty wystąpiła I wicemiss Dolnego Śląska - Agata Michalak. Co więcej, scenariusz do klipu napisała żona artysty - Anna Stachowiak.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Monika Brodka wraca z zaskakującym projektem muzycznym. "W nowy rok wchodzę na własnych zasadach"

Irena Kamińska-Radomska pokazała córkę. "Wygląda jak aniołek, ale charakterna jak cała armia aniołków"

Andrzej Chyra wystawił na WOŚP wyjątkową licytację. "Poradzę sobie w każdych warunkach"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości