Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise 6" został ojcem. "Moje marzenie się spełniło" [Tylko u nas]

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Czerniszewska

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise 6" powitał na świecie córkę. Radosną informacją podzielił się za pośrednictwem Instagrama. Pod postem posypały się liczne gratulacje. - Dużo zdrówka dla malutkiej i mamy - czytamy w komentarzach. Jak czują się świeżo upieczeni rodzice?

Adam Podwapiński był jednym z uczestników "Hotelu Paradise 6". Widzowie mieli okazję go poznać już w pierwszym odcinku randkowego show. Niestety mężczyzna nie zgrzał długo miejsca w raju, bo po wejściu nowych osób i miłosnych zawirowaniach musiał pożegnać się z programem. To jednak wystarczyło, by pozyskać grupę wiernych fanów, którzy ostatnio zostali zaskoczeni miłą niespodzianką.

Uczestnicy 6. edycji "Hotelu Paradise"

Czy Grzesiek z "Hotelu Paradise" jest w związku z Magdą?
Czy Grzesiek z "Hotelu Paradise" jest w związku z Magdą?
wideo 2/6

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise 6" został ojcem

Uczestnik "Hotelu Paradise 6" przekazał za pośrednictwem Instagrama, że został ojcem córki.

Witaj na świecie córeczko. 18.01.2023

Do opisu dołączył uroczą fotografię. Widzimy na niej, jak świeżo upieczony tata tuli do siebie noworodka. Pod postem posypały się liczne gratulacje, do których również się przyłączamy.

"Gratuluję. Dużo zdrówka dla malutkiej i mamy", "Gratuluję. Pierwsze tygodnie mogą nie być łatwe, ale będą cudowne", "Przepiękny widok" - czytamy w komentarzach.

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise 6" o narodzinach córki. Znamy imię

Adam Podwapiński w rozmowie z naszym serwisem uchylił rąbka tajemnicy nt. narodzin córki.

- Mamusia i córeczka Lilianna czują się wyśmienicie. Na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nic nas nie zaskoczyło. Mamusia to najdzielniejsza kobieta na świecie. Do ostatnich minut miała roztańczony humorek, zero paniki, a małymi żartami sama cały czas rozluźniała atmosferę - przekazał redakcji dziendobry.tvn.pl.

- Ja - jako świeżo upieczony ojciec - poczułem wreszcie to, co dosłownie jest nie do opisania słowami. Moje marzenie się spełniło. Natomiast emocje zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. "Kangurowanie" zapadnie w mojej pamięci już do końca życia! Polecam każdemu przyszłemu tacie - dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości