Gwiazdy

Adam Małysz zmierzy się z nietypowymi zadaniami. TVN w wyjątkowy sposób uczci 20 lat małyszomanii

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
TVN24

Ciężko uwierzyć w to, że minęło już 20 lat od momentu, kiedy Adam Małysz i jego dalekie skoki podbiły serca polskich kibiców. TVN postanowiono uczcić tę rocznicę wyjątkowym programem. W czwartek 11 listopada zostanie wyemitowana "MałySHOWmania".

Program "MałySHOWmania" w TVN

Adam Małysz, który teraz pełni funkcję dyrektora ds. skoków narciarskich i kombinacji w Polskim Związku Narciarskim, w programie będzie mierzył się z nietypowymi zadaniami. O małyszomanii, czyli o czasie, gdy cała Polska wpatrywała się w telewizor i dmuchała pod narty 43-letniego obecnie byłego skoczka, można opowiadać na wiele sposobów. Na poważnie na pewno, ale można spróbować też na wesoło. Tak właśnie będzie w nowym show. 

Adam Małysz ambasadorem biegu charytatywnego Wings for Life. "Jeśli trzeba pomóc, to Polak jest pierwszy"
Adam Małysz ambasadorem biegu charytatywnego Wings for Life. "Jeśli trzeba pomóc, to Polak jest pierwszy"Źródło: TVN24/x-news

Adam Małysz w zaskakujących zadaniach

"MałySHOWmania" to wyjątkowy program, który powstał, aby w niekonwencjonalny i zabawny sposób uczcić 20-lecie wybuchu małyszomanii. Orzeł z Wisły staje w nim przed kilkoma wyjątkowymi wyzwaniami – będzie musiał m.in. w kreatywny sposób odpowiedzieć na trudne pytania dotyczące jego kariery i życia, a także zmierzyć się ze swoim byłym pilotem w Rajdzie Dakar w wyścigu zdalnymi samochodzikami.

Będzie także rywalizacja w kultowej grze Deluxe Ski Jump. Zostanie ona skomentowana przez komentatorów Eurosportu - Marka Rudzińskiego i Igora Błachuta. To jednak nie wszystko. Gośćmi specjalnymi programu mają być skoczkowie Thomas Morgenstern i Adreas Goldberger. Prowadzącym show jest natomiast Michał Kempa.

Premiera w TVN w czwartek 11 listopada o 18.15, kolejne emisje będzie można zobaczyć w Eurosporcie.

Więcej informacji na stronie eurosport.tvn24pl.

Skoki narciarskie w TVN, player.pl i Eurosporcie 1

Od 20 listopada będzie można oglądać skoki narciarskie na antenach TVN, Eurosportu 1 oraz w Player.pl. Sprawdź aktualny terminarz skoków. Zobacz, gdzie oglądać transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Bławicki/East News

Pozostałe wiadomości