Gwiazdy

Lady Gaga na zdjęciu z planu "House of Gucci". Dzięki niezwykłej charakteryzacji trudno ją rozpoznać

Gwiazdy

x-news

Lady Gaga jest utalentowaną piosenkarką, ale też aktorką. Po entuzjastycznie przyjętej przez krytyków i widzów roli w filmie "Narodziny gwiazdy" ponownie stanęła przed kamerą. We Włoszech z jej udziałem powstaje właśnie produkcja zatytułowana "House of Gucci". Lady Gaga podzieliła się z fanami zdjęciem z planu. Razem z partnerującym jej Adamem Driverem wygląda niezwykle stylowo.

"House of Gucci" - o czym jest film

"House of Gucci" opowie burzliwą historię członków znanej włoskiej rodziny. Patrizia Reggiani, była żona Maurizio Gucciego, planowała w 1995 r. zabić swojego męża - wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucciego. Została skazana na 29 lat więzienia, wyszła na wolność po 18 latach twierdząc cały czas, że jest niewinna.

I na tym wątku skupia się reżyser Ridley Scott, twórca takich hitów jak "Obcy: Ósmy pasażer Nostromo", "Łowca androidów", "Thelma i Louise", "Helikopter w ogniu" czy "Gladiator". Główne role grają Lady Gaga i Adam Driver ("Dziewczyny", "Historia małżeńska”), oprócz nich na ekranie zobaczymy plejadę gwiazd, m.in. Jeremy'ego Ironsa, Ala Pacino czy Jareda Leto.

Zdjęcia kręcone są we Włoszech. I właśnie stamtąd, z Alp, pochodzi najnowsze zdjęcie, które Lady Gaga zamieściła na Instagramie.

- Signore e Signora Gucci #HouseOfGucci - podpisała fotkę, do której z Adamem Driverem u boku pozuje na tle malowniczych gór. Para wygląda elegancko i luksusowo.

Lady Gaga na planie "House of Gucci"

Ona - z ciemnymi włosami i w starannym makijażu, futrzanej, białej czapce, czarnym golfie, obwieszona złotą biżuterią i perłami. On - w jasnym, wełnianym golfie w warkocze i białych narciarskich spodniach. Za nimi ośnieżone góry. Tak prezentują się Lady Gaga jako Patrizia Reggiani i Adam Driver jako Maurizio Gucci. Zdjęciem z planu "House of Gucci" piosenkarka podzieliła się z fanami.

Jak na opowieść o rodzinie projektantów mody przystało, zapowiadająca produkcję fotografia jest niezwykle wysmakowana. Czy taki będzie cały film? Przekonamy się w listopadzie 2021 r., na kiedy planowana jest jego premiera.

Lady Gaga gra fascynującą postać Patrizii Reggiani w nowym filmie Ridleya Scotta „Gucci”. Zobacz wideo:

Zobacz też:

BAFTA 2021. Polak nominowany do brytyjskich nagród filmowych. Kto jeszcze ma szansę na statuetkę?

Aktor Marek Probosz poleciał do Stanów Zjednoczonych z biletem w jedną stronę. "Wybrałem wolność"

Gwyneth Paltrow walczy ze zbędnymi kilogramami. Ile aktorka przytyła przez pandemię?

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości