Gwiazdy

Ada Fijał pokazała wyjątkowy widok za oknem i rozbawiła fanów. "Szał normalnie"

Gwiazdy

Ada Fijał od lat rozbawia obserwatorów w mediach społecznościowych. Aktorka z humorem prowadzi swój profil, który obfituje nie tylko w świetne stylizacje, ale również zabawne filmiki. Nie inaczej było tym razem. Gwiazda pokazała swój widok za oknem i wywołała falę komentarzy.

Ada Fijał na Instagramie

Instagram Ady Fijał jest prowadzony w niezwykły i bardzo charakterystyczny sposób. Znana ze swojego barwnego stylu aktorka, pokazuje nie tylko swoje fantastyczne stylizacje, ale także nagrywa wideo i prowadzi relacje live, a wszystko to z dużą dawką humoru. Każdego dnia poprawia nastrój tysiącom osób, co jest szczególne istotne właśnie w czasach pandemii.

- Takie jest też trochę moje założenie i wydaje mi się, że śmiech naprawdę może leczyć, a na pewno w genialny sposób poprawia nam wszystkim samopoczucie - wyznała Ada Fijał jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą.

Ada Fijał pokazała widok za oknem

W tym tygodniu Ada poświęcała czas śpiewaniu, co natchnęło ją do nagrania kolejnego zabawnego filmiku. W wyjątkowy sposób połączyła ujęcia widoków za oknem w Nowym Jorku z tymi w Warszawie.

- Video z dźwiękiem. Buziaki z mojego studia nagraniowego z wyjątkowym widokiem. A Wy skąd mnie dziś pozdrawiacie? - napisała.

Pod postem momentalnie zjawiło się mnóstwo komentarzy. Fani pisali: "Kocham Twoje poczucie humoru", "Podobny New York mam" czy "No widok genialny, fakt", na co rozbawiona Ada Fijał odparła: "Szał normalnie".

Też tak uważacie?

Ada Fijał: "Pasją do mody zaraziła mnie moja babcia". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości