Gwiazdy

Dolly Parton zadedykowała Ukrainie tegoroczną galę Academy of Country Music

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/17
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Dolly Parton współprowadziła ceremonię wręczenia nagród przyznawanych przez Academy of Country Music. Podczas uroczystości postanowiła oddać hołd dotkniętej wojną Ukrainie. - Zadedykujmy im całą dzisiejszą galę i pomódlmy się o pokój na tym szalonym świecie - powiedziała ze sceny amerykańska artystka.

Dolly Parton - ikona amerykańskiej muzyki country

Dolly Parton jest niezaprzeczalną ikoną muzyki country i jedną z najbarwniejszych postaci światowego show-biznesu. W swojej długiej karierze Amerykanka stworzyła ponadczasowe piosenki, takie jak chociażby "Jolene" czy zaśpiewana później przez Whitney Houston "I Will Always Love You".

Academy of Country Music w hołdzie Ukrainie

Dolly Parton współprowadziła tegoroczną ceremonię wręczenia statuetek Academy of Country Music Awards, która odbyła się 7 marca na Allegiant Stadium w Las Vegas. Amerykańska piosenkarka postanowiła zadedykować całe wydarzenie dotkniętej wojną Ukrainie. Pomimo tego, że nie ma w zwyczaju wypowiadać się publicznie w sprawach polityki, tej sprawy nie mogła pozostawić bez komentarza.

- Prawdę mówiąc, wolałabym usuwać kamienie nerkowe niż bawić się w politykowanie. Ale dziś jest inaczej. Chcę z tego miejsca przesłać wyrazy miłości, nadziei i wsparcia naszym braciom i siostrom na Ukrainie. Zadedykujmy im całą dzisiejszą galę i pomódlmy się o pokój na tym szalonym świecie – powiedziała Parton ze sceny. Jej słowa spotkały się z głośnym aplauzem publiczności. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości