Gwiazdy

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Mikołaj Roznerski: "To idealna pozycja na Walentynki"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Czego nie wiemy o facetach?

Film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" od tego weekendu gości w kinach. Kontynuacja przygód uwielbianych przez widzów bohaterów budzi ogromne zainteresowanie widzów. Już sam tytuł zachęca, bo kto nie chciałby wiedzieć wszystkiego o męskim świecie. Jak potoczyły się losy Tomka? Kim jest tajemnicza Pestka? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli aktorzy Karolina Bruchnicka i Mikołaj Roznerski.

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - gwiazdorska obsada

Po ogromnym sukcesie filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” na planie ponownie spotkali się: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki oraz Leszek Lichota. Do obsady dołączyły Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka oraz Joanna Jarmołowicz.

W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - o czym jest film?

- Chciałbym, żebyśmy potraktowali ten tytuł jako pewną metaforę, bo dowiemy się tam tak naprawę i o facetach, i o kobietach, i o relacjach męsko- damskich, i o tej studni bez dna, jeżeli chodzi o nasze męskie i nasze żeńskie emocje - mówił Mikołaj Roznerski.

- Jest w tym filmie coś takiego, że na pewno się państwo uśmiechną, na pewno wzruszą, a potem, po tym filmie, to jest taki stan, że mogą państwo pójść jeszcze na miasto i jeszcze się zabawić. To idealna pozycja na Walentynki - stwierdził aktor. Karolina Bruchnica dodała żartobliwie: - Ale spokojnie, są romanse.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości