Gwiazdy

Nowy singiel promujący 6. edycję "Hotelu Paradise". Zobacz zapowiedź teledysku do "Rajskiej miłości"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Zapowiedź piosenki "Rajska miłość"
Zapowiedź piosenki "Rajska miłość"
wideo 2/4

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon "Hotelu Paradise". Premierowy odcinek 6. edycji już 29 sierpnia na antenie TVN7. Twórcy programu przygotowali dla fanów niespodziankę, czyli nowy singiel i teledysk promujący show. Po raz drugi usłyszymy głos Natalii Majos. Tym razem śpiewa o rajskiej miłości.

Nowa piosenka "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise" już niebawem po raz szósty zagości na ekranach naszych telewizorów. W Panamie do luksusowej willi nad brzegiem Oceanu Spokojnego wprowadzą się single i rozpoczną miłosną grę. Tłem dla sercowych zawirowań oraz romantycznych uniesień będzie nowy singiel promujący program pt. "Rajska miłość"!

Natalia "Nana" Majos, finalistka 4. edycji "Hotelu Paradise", po raz drugi dała popis swoich wokalnych umiejętności. Piosenką przewodnią poprzedniej edycji show był singiel "Ty i ja", a teraz Nana śpiewa o rajskiej miłości. Muzykę skomponowali Patryk Tylza i Piotr Gozdek, a tekst napisał Wojciech Byrski.

- Po wyjściu z programu Nana postawiła na karierę muzyczną. Cały czas się rozwija, pracuje nad swoim repertuarem, latem zaczęła już koncertować. A my wspieramy naszych uczestników w ich działaniach oraz realizacji marzeń. W Nanie widzimy duży potencjał, dobrze nam się z nią współpracuje, więc ponownie zaproponowaliśmy jej zaśpiewanie piosenki przewodniej do najnowszej edycji naszego programu - mówi Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska

Nana "Hotel Paradise" Źródło: Grzegorz Piekarski

"Rajska miłość" - singiel promujący "Hotel Paradise"

Teledysk do "Rajskiej miłości" został nagrany w Panamie. Tym razem oprócz Nany wystąpili też inni bohaterowie.

- Ten wideoklip jest pozdrowieniem i podziękowaniem dla wspaniałych mieszkańców Panamy. Uznaliśmy, że nie możemy w pełni opowiedzieć widzom o tym miejscu, pokazując jedynie piękne okoliczności przyrody i pomijając coś, co powinno stać się wizytówką tego kraju, czyli otwarci i przyjacielscy ludzie. Co ciekawe, część osób występujących w teledysku, to panamscy członkowie ekipy produkcyjnej "Hotelu Paradise", więc fani naszego show mogą ich dzięki temu poznać. Pozostałe postaci to osoby przypadkowo spotkane, które po prostu chciały się z nami pobawić - opowiedział Bartosz Łabęcki, reżyser programu.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowy sezon "Hotelu Paradise" rozpocznie się 29 sierpnia. Odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie poprzednie edycje show można obejrzeć na Player.pl

Natalia Majos Źródło: fot. Grzegorz Piekarski

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: fot. Grzegorz Piekarski

Pozostałe wiadomości