Gwiazdy

Ma IQ geniusza, a jako nastolatka pracowała na kasie. 5 rzeczy, których nie wiesz o Sharon Stone

Gwiazdy

Zasłynęła zmysłową rolą w „Nagim instynkcie”, a za „Kasyno” była nawet nominowana do Oscara. Mało brakowało, a tę rolę dostałaby Madonna, bo to właśnie piosenkarka bardziej pasowała Martinowi Scorsese. Czy Sharon Stone ma niezwykły dar przekonywania? Sprawdź ciekawostki o pięknej aktorce.

Sharon Stone - piękna i inteligentna

Miłośnikom filmu znana jest przede wszystkim jako słynna blondynka z "Nagiego instynktu" i "Kasyna". Piękna aktorka nominowana do Oscara kryje jednak wiele tajemnic.

Uroda i inteligencja idą u niej w parze. Sharon ma IQ geniusza (154) , a stypendium na studia dostała, kiedy miała zaledwie 15 lat.

Zanim została wielką, światowa gwiazdą, żadnej pracy się nie bała. Jako nastolatka zarabiała m.in. w McDonald's na kasie.

Sharon Stone - twarda negocjatorka

Ma dar przekonywania . Namówiła Martina Scorsese, by zatrudnił ją do roli w "Kasynie", za którą dostała nominację do Oscara. Reżyser przez długi czas upierał się przy ... Madonnie.

Sharon dba o swoje finanse i ma talent negocjatorski. Zgodziła się na role w sequelu "Nagiego instynktu" tylko dlatego, że zagwarantowano jej wypłatę nawet, jeśli film nie wszedłby w fazę produkcyjną.

Nie wszyscy wiedzą, ale Stone nie jest okazem zdrowia. Aktorka zmaga się bowiem z astmą i cukrzycą. W związku z tym musi stale przyjmować leki i być pod kontrolą lekarzy.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Sharon Stone: "Jestem po prostu jedną z TYCH dziewczyn"

Weronika Rosati u boku Sharon Stone

Poznajcie scenarzystę „Nagiego instynktu”

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości