Gwiazdy

4Dreamers kończy działalność. "Jest nam smutno, ale jesteśmy też turbo podekscytowani"

Gwiazdy

Rok 2021 będzie przełomowy dla wokalistów zespołu 4Dreamers. To właśnie wtedy ukaże się książka zatytułowana: "O czterech takich co nie bali się marzyć", w której opowiedzą m.in. o tym, jak przygotowywali się do największej w ich życiu zmiany, czyli decyzji o zakończeniu kariery jako zespół. Czy podjęli ją wspólnie? Co zamierzają robić po rozpadzie grupy?

Książka dla fanów 4Dreamers

W styczniu 2021 roku ukaże się książka o 4Dreamers, zatytułowana "O czterech takich co nie bali się marzyć". Fani będą mogli znaleźć w niej biografie czterech członków zespołu, niepublikowane dotąd zdjęcia, nieznane historie oraz anegdoty z ich życia i kariery.

- Książka jest dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak (...) tworzy się utwory, przynajmniej w naszym wydaniu - powiedział Tomek Gregorczyk, a Maksymilian Więckowski dodał: - Opowiemy też o ludziach, z którymi współpracujemy.

4Dreamers kończy działalność

Goszcząc w studiu Dzień Dobry TVN, wokaliści z 4Dreamers ujawnili również informację, która zasmuci ich fanów - otóż rok 2021 to czas, kiedy grupa zakończy swoją działalność.

- To stresujący moment. Niestety nasza przygoda z zespołem powoli dobiega końca. Jest nam bardzo smutno z tego powodu - powiedział Kuba Szmajkowski.

Chłopcy zdradzili, że decyzja ich nie jest wynikiem jakichkolwiek nieporozumień, wręcz przeciwnie - dopiero teraz zdali sobie sprawę, jak bardzo się lubią i będą tęsknić za sobą. Mateusz, Tomek i Kuba chcieliby się już jednak zaprezentować jako solowi artyści, natomiast Maks marzy, by realizować się w aktorstwie.

- To nasza wspólna decyzja, nikt nie wywierał żadnej presji - dodał Kuba.

4Dreamers na płycie ze świątecznymi piosenkami

Zespół 4Dreamers wraz z innymi młodymi wykonawcami, w tym m.in. z Viki Gabor, Zuzą Jabłońską i Lanberry wydał płytę "To właśnie święta!". Album zawiera same bożonarodzeniowe hity i kolędy, np. "Merry Christmas Everyone", "Driving home for Christmas" czy "Lulajże Jezuniu". 4Dreamers zaprezentował na krążku polski przebój "Z kopyta kulig rwie". Piosenkę tę mogliśmy również usłyszeć na scenie Dzień Dobry TVN.

>>> Zobacz także:

4Dreamers - idole polskich nastolatek nagrali nową piosenkę. "To było dla nas ogromne wyzwanie"

4Dreamers w przeboju New Kids On The Block. Posłuchajcie nowej wersji "Step by Step"

4Dreamers z utworem "Inapropro". To ich pierwsza angielskojęzyczna piosenka

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości