Gwiazdy

Czy można nakręcić film w dwa dni? "Trzeba brać udział w szybkich projektach"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
Newsy ze świata show-biznesu
Newsy ze świata show-biznesuDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Może się wydawać, że kręcenie filmu to długi i bardzo żmudny proces. Tymczasem pomysłodawcy konkursu 48 Hour Film Project są zdania, że film można stworzyć zaledwie w dwa dni. Takiego wyzwania podjęły się osoby związane ze stacją TVN. Kogo udało im się zaprosić do tego przedsięwzięcia?

48 Hour Film Project - na czym polega?

48 Hour Film Project to coroczny konkurs filmowy. Twórcy, którzy się do niego zgłoszą, mają za zadanie w ciągu dwóch dni nakręcić krótki film. - Nasi koledzy, nie jako TVN, tylko prywatnie, po prostu pracują wszyscy w tej stacji, zdecydowali się wziąć udział w tym projekcie - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Co ciekawe, twórcy zdołali namówić do udziału w projekcie takie gwiazdy, jak Rafał Zawierucha, Mateusz Kocięcki, Milena Staszuk, Czesław Mozil oraz Ada Fijał.

Ada Fijał o 48 Hour Film Project

Ada Fijał zapytana przez Matusza Hładkiego, jak to jest, kiedy ma się tak mało czasu na realizację filmu, odpowiedziała, że uwielbia takie projekty. - Jest adrenalina, jest burza mózgów, to jest coś, co kocham, [...], jestem przyzwyczajona do takiego tempa. Nie możemy mieć 15. dubli, tylko np. dwa. Ale to też jest fajne, bo musimy się zmobilizować, wiemy, że właśnie to ujęcie wejdzie i przy takiej adrenalinie jest dużo więcej ekscytacji. Raz się żyje. Trzeba brać udział w szybkich projektach - powiedziała aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości