Gwiazdy

Managerka Anny Przybylskiej pokazała niepublikowane zdjęcie aktorki. "Gdziekolwiek jesteś, bądź szczęśliwa"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Lackowska
Anna Przybylska

26 grudnia br. Anna Przybylska skończyłaby 43 lata, niestety zmarła przedwcześnie w 2014 roku po długiej walce z chorobą nowotworową. Małgorzata Rudowska, managerka gwiazdy, opublikowała fotografię aktorki z okazji jej urodzin. Wywołała tym lawinę komentarzy fanów artystki - wśród nich także jej córki, Oliwii Bieniuk.

Anna Przybylska: dorobek aktorski

Po raz pierwszy na ekranie Anna Przybylska pojawiła się w 1997 roku, zagrała wówczas "Suczkę" w obrazie Radosława Piwowarskiego "Ciemna Strona Wenus". Aktorka przez lata występowała w wielu produkcjach, którymi zaskarbiła sobie sympatię widzów. Kochaliśmy ją jako Laskę w "Sezonie na leszcza", Donatę w "Superprodukcji", Kasię w "Królowej Chmur", Martę w "Rh+", Nataszę w "Sępie", czy Ewę w "Bokserze". Widzowie TVN wspominają jej role w serialu "Niania", "Klub Szalonych Dziewic", "Kryminalni", "39 i pół". Nic więc dziwnego, że wspomnienie, którym na swoim Instagramie podzieliła się Rudowska, wywołało lawinę komentarzy.

Święta

Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świąt
Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świątDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Fani wspominają Annę Przybylską

W komentarzach, które pojawiły się pod fotografią, można przeczytać: "Najpiękniejsza Gwiazdko na niebie, my chociaż daleko od Ciebie, wciąż pamiętamy i uwielbiamy. Gdziekolwiek jesteś bądź szczęśliwa", "Szusuje teraz po niebie", "Nasza Ania". W wielu wpisach znalazły się wyłącznie serduszka. Na tak prostą, a jednocześnie niezwykle wymowną formę przekazu postawiła też Oliwia Bieniuk, która w ten sposób zareagowała na widok zdjęcia przedstawiającego jej mamę na snowboardzie. Nie jest tajemnicą, że cała rodzina kochała wyjazdy na narty i w okresie świąteczno-noworocznym stawiała na wypoczynek w górach.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości