Gwiazdy

Matka i córka walczą o Kochanka. Odkrywamy wielką tajemnicę programu "40 kontra 20"

Gwiazdy

Kolejny odcinek programu "40 kontra 20" z pewnością na długo zapisze się w pamięci widzów z powodu nieoczekiwanego zwrotu akcji. Gdy Robert Kochanek zaprosi na wspólną randkę 52-letnią Izę i 31-letną Lindę, dozna szoku, gdy okaże się, że uczestniczki łączy bardzo bliska więź. Obie panie będą go czarować i podrywać. Dopiero później prawda wyjdzie na jaw.

"40 kontra 20" odcinek 9. Robert Kochanek pozna sekret Izy i Lindy

Nową uczestniczką randkowego show jest Linda - piękna, choć dość tajemnicza kobieta. 31-latka pracuje jako stewardessa. Przyszła do programu, by znaleźć energicznego partnera, który twardo stąpa po ziemi. Nic więc dziwnego, że szybko wpadł jej w oko Robert Kochanek, temperamentny tancerz.

Robert i Linda znaleźli wspólny język i dobrze poczuli się w swoim towarzystwie. Przystojny singiel świetnie dogaduje się również z Izą, którą postanowił bliżej poznać. Obie panie zaprosił na wspólną randkę. Chciał się dowiedzieć, czy może liczyć na coś więcej z ich strony.

- Iza, czy moja osoba miałaby jakiekolwiek szanse, możliwości, by poznać cię bliżej, osobiście? - zapytał Kochanek.

52-latka zalotnie zdjęła okulary i odpowiedziała Robertowi, patrząc mu głęboko w oczy: - Nawet bardzo duże - powiedziała, a Robert poczuł się onieśmielony jej wyznaniem.

Chwilę później na to samo pytanie musiała odpowiedzieć 31-letnia Linda. - Tak, zdecydowanie tak. Znam cię niedługo, ale uważam, że jesteś bardzo interesującym człowiekiem, masz fajną osobowość - stwierdziła.

Kochanek w czasie spotkania z kobietami zauważył, że mają bardzo podobne oczy. Panie początkowo udawały, że to zupełny przypadek. Dopiero później prawda wyszła na jaw. Robert dowiedział się, że Iza jest tak naprawdę matką Lindy. Czy ta informacja zmieni dalszy przebieg programu?

"40 kontra 20" - na czym polega program? Gdzie oglądać?

"40 kontra 20" to pierwszy program randkowy, w którym najważniejsza jest miłość i wcale nie pyta o wiek. Biorą w nim udział kobiety od 20. do 50. roku życia oraz mężczyźni w poniżej 30. oraz powyżej 40. roku życia. Dwaj przystojni single walczą o względy pań, zaś one uwodzą ich swoim wdziękiem i seksapilem.

Senior, czyli 43-letni Robert Kochanek i Junior - 24-letni Bartosz Andrzejczak - rozdają karty w tym reality show. Podzielili uczestniczki na dwie grupy. Kobiety wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te, które wybrał Junior - w Glampingu. Willa oznacza komfort, wygodę i przywileje, z kolei Glamping to spanie na świeżym powietrzu i prysznic pod chmurką.

Jednym z najważniejszych momentów w reality show jest przegrupowanie. Panowie decydują, którą piękność zaproszą do swojej grupy, aby poznać się bliżej i zacząć budować relację. Podczas przegrupowania, Senior i Junior mogą podkradać dziewczyny sobie nawzajem. Nigdy nie wiadomo, jak ułożą się związki i relacje. Widzowie "40 kontra 20" poznają odpowiedź na pytanie, czy w miłości ma znaczenie to, ile mamy lat?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN7. Dłuższe odcinki niż w telewizji dostępne są także na Player.pl.

Zobacz także:

Związki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz zdradza, co łączy go z Oliwią

Zuza Zakrzewska o realiach modelingu plus size. "Koleżanki starały się podkreślić, że w sumie ładna buzia, ale za chuda"

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na romantycznym zdjęciu z wakacji. "Byłoby piękne z was małżeństwo"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości