Gwiazdy

"40 kontra 20". Prawda czy wyzwanie? Niewinna gra wzbudzi zazdrość singielek

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"40 kontra 20". Afera papierkowa
"40 kontra 20". Afera papierkowa
wideo 2/5

Losy uczestników show "40 kontra 20" coraz bardziej się komplikują. Niektóre z pań zaczęły się emocjonalnie angażować w relację z Tomem. Będą zaskoczone, gdy odkryją, że 44-latek ma już faworytkę. Podczas wieczornej imprezy tajemnicza kobieta dołączy do grupy. Będzie świadkiem mocnej wymiany zdań.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 8. odcinku?

W poprzednim odcinku "40 kontra 20" Kasia "Koka" i Karolina opuściły program, a w willi i na glampingu doszło do przetasowania uczestniczek. By rozładować napięcie, Tom i Tomek zaproszą dziewczyny do gry towarzyskiej "Prawda czy wyzwanie?". Ten, kto się boi trudnych pytań, dostanie w zamian zadanie. Spełnianie męskich zachcianek może wzbudzić zazdrość innych pań. I to niemałe.

W rezydencji ciężko o prywatność. Nawet dobrze zaplanowane spotkanie sam na sam może zostać zrujnowane przez natrętną grupę rywalek. Konkurentki na każdym kroku dbają o to, aby żadna z nich nie zyskała przewagi w wyścigu o serce tego jedynego. Gdy wszyscy będą się szykować do wieczornego balu maskowego, na tarasie willi dojdzie do szokującej sceny między Tomem a Amirą. Na reakcje współmieszkanek nie trzeba będzie długo czekać. 

Podczas imprezy nad basenem pojawi się zamaskowana nieznajoma. Czy wybierze Toma i zamieszka w willi, czy może jednak w oko wpadnie jej Tomek i rozpakuje walizki na glampingu? Jakby tego było mało, Dżoana i Iza pokłócą się o... papierek. W dyskusję włączy się Magda. Jak zakończy się spór? Tego dowiemy się już wkrótce.

40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości