Gwiazdy

Wielkie emocje w "40 kontra 20". "Nie lubię, jak ktoś robi z mojego serca tatar"

Gwiazdy

Czas na kolejne pożegnania w programie "40 kontra 20". W 15. odcinku dowiemy się, które panie będą musiały wrócić do Polski. Nie zabraknie emocji i łez. Nerwy dziewczyn, które zostaną, także będą wystawione na próbę. Co się wydarzy?

"40 kontra 20" odcinek 15. Kto opuści program?

W poprzednim odcinku Robert i Bartek zdecydowali, które z uczestniczek odpadną z programu. Zagrożone były Marta, Paula, Marlena i Magda. Najbardziej zaskoczona takim obrotem sytuacji była Marta, która stwierdziła, że stało się tak, bo Kinga skłóciła ją z kawalerami.

Mimo zapewnień Marty, że nie jest zainteresowana Robertem, stale z nim flirtowała, a to nie spodobało się Kindze, która ma nadzieję, że połączy ją z Robertem coś więcej. Czy z programem pożegna się jej rywalka?

"40 kontra 20" odcinek 15. Kinga ma dosyć

Mimo odejścia dwóch uczestniczek, najwyraźniej sytuacja wciąż będzie skomplikowana, bo w zapowiedzi 15. odcinka "40 kontra 20" widzimy zapłakaną Kingę, która stwierdza, że "nie lubi, jak ktoś robi z jej serca tatar".

W walce o serce Bartka także nie będzie spokojnie. Julia coraz bardziej podpada innym uczestniczkom. Jaki plan wymyślą dziewczęta?

Nowy odcinek "40 kontra 20" już w poniedziałek, 19 lipca 2021 r. o godz. 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości