Gwiazdy

"40 kontra 20". Tom zaoferował Natalii masaż całego ciała. Singielki nie mogły uwierzyć w to, co zobaczyły

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"40 kontra 20". Co się wydarzyło podczas masażu?
"40 kontra 20". Co się wydarzyło podczas masażu?
wideo 2/5

W greckiej posiadłości zapanowały nowe porządki. Tomek stał się gospodarzem willi, a Tom tymczasowo zamieszkał na glampingu. 44-latek nie próżnuje i umila czas pięknym singielkom. Niewinna propozycja relaksacyjnego masażu okaże się powodem do wielkiej kłótni.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 12. odcinku?

Po emocjonującej ceremonii chaosu panowie postanowili na jeden dzień zamienić się sypialniami. Dzięki temu Tom będzie miał okazję lepiej poznać dziewczyny z glampingu, a Tomek odkryje zalety singielek mieszkających w willi. Dla 28-latka to dobry moment, by zbliżyć się do Magdy. Podczas szczerej rozmowy padnie wiele jednoznacznych deklaracji, a uczestniczka wyzna, który z panów bardziej się jej podoba. Czy te słowa realnie wpłyną na zmianę uczuciowych konstelacji w grupie? 

Przed uczestnikami wieczór pełen wrażeń. Tematem imprezy będzie "american high school", więc dziewczyny przebiorą się za nastoletnie uczennice. Podczas zabawy Natalia opowie Kasi o swoim tajnym planie. Chciałaby wkraść się do namiotu Toma i złożyć mu nocną wizytę w sypialni. Co zaskakujące, Tom podsumuje to później jako "najgorszą noc w swoim życiu”. Czyżby odwiedziny Natalii okazały się katastrofą?

Następnego dnia 44-latek i 28-latek postanowią nieco rozpieścić swoje kobiety i zorganizują im spa w ogrodzie. Maseczki, peelingi i... sensualne masaże. Kiedy Tom zacznie masować Natalię, pozostałe uczestniczki nie będą mogły uwierzyć własnym oczom. W ogniu krytyki znajdzie się również Iza. Plotki o "aferze majtkowej" szybko się rozejdą, aż wreszcie dojdzie do poważnej sprzeczki. Która z pań okaże się najbardziej zazdrosna o przystojnego Toma? Tego dowiemy się już w 12. odcinku show.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości