Gwiazdy

"40 kontra 20". Namiętny pocałunek Lindy i Kamili zelektryzował pozostałych uczestników

Gwiazdy

Emocje w programie "40 kontra 20" zdają się nie opadać. Odkąd do willi zawitała Linda, nie brakuje intryg i miłosnych rozterek. Wrażeń nie zabraknie także w 10. odcinku, w którym dojdzie do wymiany uczuć. Ku zaskoczeniu kawalerów, w ramiona padną sobie... Kamila i Linda.

"40 kontra 20" odcinek 10. Pocałunek Lindy i Kamili

W poprzednim odcinku Robert zaprosił do tańca Lindę i nie dało się ukryć, że między nimi jest "chemia". Dziewczyna przyznała, że to jej debiut z profesjonalistą: - Pierwszy raz byłam prowadzona przez mężczyznę, który wie, jak tańczyć. Umiejętności partnerki zrobiły na Kochanku niemałe wrażenie. - Daje radę, skubana. Dobrze się trzyma - podsumował.

W 10. odcinku "40 kontra 20" zobaczymy, że później sytuacja nabrała zupełnie innego biegu zdarzeń. Linda wylądowała w objęciach Kamili, z którą pocałowała się na oczach innych uczestników. Atmosfera zrobiła się wyjątkowo gorąca, bo pocałunek dziewczyn był naprawdę namiętny.

"40 kontra 20" - gdzie oglądać?

W programie "40 kontra 20" dwóch mężczyzn rywalizuje o kobiety w wieku od 20 do 50 lat. Senior, czyli 43-letni Robert Kochanek i Junior - 24-letni Bartosz Andrzejczak podzielili uczestniczki na dwie grupy. Kobiety wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te, które wybrał Junior - w Glampingu.

Emisja "40 kontra 20" odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Odcinki dostępne są także na platformie Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości