Gwiazdy

"40 kontra 20". Iza zaskoczyła Tomka na randce. Ilu miała partnerów?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"40 kontra 20". Randka Tomka i Izy
"40 kontra 20". Randka Tomka i Izy
wideo 2/7

W 4. odcinku "40 kontra 20" Tomek zaprosił Izę na romantyczne spotkanie sam na sam. W trakcie rozmowy dowiedział się o niej czegoś intrygującego, co bardzo mu zaimponowało. Wieczorem cała grupa spotkała się na Ceremonii Chaosu. Zapanowała nerwowa atmosfera. Dlaczego?

"40 kontra 20". Co się wydarzyło w 4. odcinku?

W greckiej posiadłości, w której rozgrywa się akcja 2. sezonu programu "40 kontra 20", aż kipi od emocji. 44-letni Tom i 28-letni Tomek w poprzednich odcinkach podzielili panie na dwie grupy. Jeden zespół singielek zamieszkał w willi, a drugi na glampingu. Tom zabrał wszystkie swoje panie na romantyczną randkę i miał okazję je bliżej poznać.

Z kolei Tomek skupił się na rozwijaniu relacji w trakcie wspólnych zabaw nad basenem. Ostatecznie 28-latek mógł wybrać jedną z dziewczyn, by spędzić z nią czas tylko we dwoje. Zdecydował, że jego towarzyszką będzie Iza. W pięknych okolicznościach greckiej przyrody, popijając białe wino, rozmawiali o relacjach damsko-męskich.

- Zdarzyło ci się po pierwszej randce pójść z kimś do łóżka? - zapytał Tomek.

- Nie - odparła Iza. - Ja miałam tylko jednego partnera - wyznała.

Tomek był zaskoczony, a jednocześnie nie ukrywał, że Iza bardzo mu zaimponowała.

- Zawsze miałam takie swoje zasady, że jeśli chodzi o seks, to dopiero po roku związku. Zaczekałam 7 miesięcy, dłużej nie wytrzymałam. On [były partner - przyp. red.] to szanował, wręcz cenił, że tak mam. Poczułam, że to jest ten moment, że jest fajnie, ufam mu. Była atmosfera i jakoś tak się samo... - wyjaśniła nieśmiało Iza.

- Wszystko, co powiedziałaś, to zaplusowałaś w moich oczach - stwierdził Tomek.

Czyżby tę dwójkę miało połączyć coś więcej niż przyjaźń?

"40 kontra 20". Ceremonia Chaosu

Ceremonia Chaosu to jedno z najważniejszych wydarzeń w programie "40 kontra 20". Singielki mogą anonimowo wskazać, która z koleżanek najbardziej im przeszkadza i wytknąć jej negatywne cechy. Ich opinie to cenna wskazówka dla panów.

W ogniu krytyki znalazła się Magda. Anita zarzuciła jej, że jest pretensjonalna. Z kolei Amira stwierdziła, że Magda jest zarozumiała i się rządzi. W 5. odcinku zobaczymy, jak rozwinie się Ceremonia Chaosu. Jedno jest pewne - nastąpi eskalacja konfliktu.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl. W piątek 25 listopada program wyjątkowo zostanie wyemitowany o godz. 20:30.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości