Gwiazdy

"40 kontra 20". Panowie podejmą decyzję. Dwie singielki opuszczą program

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tomek i Tom "40 kontra 20"

W greckiej posiadłości nie milkną echa "afery majtkowej" z poprzedniego odcinka. Dziewczyny nie dają za wygraną, a Dżoana będzie bronić swoich racji. Przed całą grupą ważny moment - eliminacja. Cztery uczestniczki znajdą się w strefie zagrożenia, a następnie dwie z nich pożegnają się z show. Werdykt Toma i Tomka okaże się sporym zaskoczeniem.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 13. odcinku?

Dziewczyny z willi i glampingu pokłóciły się o to, jak bardzo Tom podczas masażu zsunął Natalii i Izie dół od stroju kąpielowego. Spór okrzyknięty "aferą majtkową" nie został jeszcze zażegnany. Dżoana podejmie kolejną próbę rozwiązania konfliktu i odbudowy swojej reputacji. Czu jej się to uda?

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Panowie wreszcie wrócą na swoje miejsca - Tom do willi, a Tomek na glamping. Wielkimi krokami zbliża się sądny dzień, czyli przegrupowanie. To będzie potężna dawka wrażeń i emocji. Jako pierwsza odpadnie jedna z najbardziej lubianych uczestniczek. Na pozostałe panie z nominowanej trójki czeka bardzo długa i nerwowa noc.

Dopiero o poranku wszystkie karty zostaną odsłonięte. Która z pań będzie musiała opuścić rezydencję? Decyzja 28-latka zszokuje wszystkich.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości