Gwiazdy

"40 kontra 20". Dżoana ma żal do Toma. Dlaczego nie może już mówić do niej "honey"?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Dżoana nie chce, aby Tom nazywał ją honey
Dżoana nie chce, aby Tom nazywał ją honey
wideo 2/4

Tom nie może oprzeć się urokowi pięknych pań i z dnia na dzień okazuje zainteresowanie kolejnym singielkom. Choć całował się z Amirą, to podrywa również Dżoanę. W oko wpadły mu jeszcze Monika oraz Natalia. Miłosna gra robi się coraz bardziej skomplikowana, bo dziewczyny są o siebie wzajemnie zazdrosne.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 10. odcinku?

W greckiej posiadłości unosi się sportowa atmosfera niczym na olimpijskich igrzyskach. Dzień bez zawodów jest dniem straconym, dlatego dziewczęta znów staną do walki. Konkurencja na czas nie będzie prosta, ale wysiłek się opłaci, ponieważ ta, która zwycięży turniej, będzie mogła wybrać jednego z mężczyzn i udać się z nim na romantyczną randkę sam na sam. To idealna okazja, by się lepiej poznać i nawiązać głębszą relację.

Zabawa szybko zamieni się w ostrą rywalizację, a jej wynik udowodni, że gdy w grę wchodzą uczucia, kobiety są w stanie dać z siebie wszystko i wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Szarmancki Tom jak zwykle dwoi się i troi, aby dopieścić otaczające go licznie kobiety. Jednak nieposkromiona natura 44-letniego amanta zaczyna niektórym doskwierać. Zraniona Dżoana poprosi w pewnym momencie, by Tom przestał nazywać ją "honey". Niewinne słowo ma dla niej duże znaczenie, dlatego nie chce, by mężczyzna, który podrywa inne uczestniczki, w taki sposób się do niej zwracał. Czy przebojowa Dżoana z Kalifornii zamknie przed Tomem serce na zawsze?

Tymczasem w pobliskiej kawiarence dojdzie do spotkania zwyciężczyni porannych zawodów z wybrankiem jej serca. Para przeprowadzi szczerą rozmowę. Jaki będzie jej finał? Tego dowiemy się już wkrótce.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości