Gwiazdy

"40 kontra 20". Nowe uczestniczki w programie. Co wiemy o Karolinie i Kasi?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN
Nowe uczestniczki

W trzecim odcinku 2. sezonu programu "40 kontra 20" do programu dołączyły dwie nowe uczestniczki. Karolina i Kasia powalczą o serce 44-letniego Toma lub 28-letniego Tomasza. Co wiemy o pięknych singielkach?

Uczestniczki 2. sezonu "40 kontra 20"

Do programu "40 kontra 20" dołączyły dwie nowe uczestniczki. Jedną z nich jest Karolina Kamińska, która znalazła się w grupie "czterdziestek". Wraz z innymi singielkami będzie rywalizowała o serca Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Karolina ma 37 lat i pochodzi z Żukowa koło Trójmiasta. Od 14 lat mieszka w Anglii, gdzie ma własny salon piękności. Uwielbia podróże, aktywnie spędza wolny czas. Jest bardzo wrażliwa, a jednocześnie ambitna i samodzielna. Te cechy pozwalają jej realizować wyznaczone cele.

Uczestniczka programu "40 kontra 20"
"40 kontra 20" - Karolina Kamińska Uczestniczka programu "40 kontra 20" Źródło: TVN

Singielka chciałaby już założyć własną rodzinę, dlatego ma nadzieje, że w końcu uda jej się trafić na odpowiedniego mężczyznę. Szuka partnera, który podzielałby jej wizję i miał podobne cechy charakteru: lojalność, otwartość na innych i przedsiębiorczość.

"40 kontra 20". Co wiemy o Karolinie i Kasi?

Drugą uczestniczką, która dołączyła do programu w trzecim odcinku, jest 27-letnia Katarzyna z Jeleniej Góry. Od trzeciego roku życia mieszka w Belgii, ale niedawno wróciła do Polski. Ma tu swoją działalność, czyli międzynarodową agencję pracy. Oprócz zaradności wyróżnia się też urodą. Singielka brała udział w wyborach Miss.

Uczestniczka programu "40 kontra 20".
"40 kontra 20" - Katarzyna Uczestniczka programu "40 kontra 20". Źródło: TVN

Kasia jest spontaniczna, szalona i uwielbia podróże. Ciekawi ją świat, lubi też poznawać nowych ludzi. Zgrabną sylwetkę zawdzięcza pasji do sportu. Jeździ na crossie, gra w tenisa i piłkę nożną. Idealny wybranek? Musi być lojalny, uczciwy i otwarty na nowe doświadczenia.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

W nowej edycji "40 kontra 20" dwóch mężczyzn, których dzieli spora różnica wieku, rywalizują ze sobą o atrakcyjne kobiety. Czy otwarci na nowe przygody uczestnicy znajdą tu prawdziwą miłość? Dowiemy się już niedługo, jednak z pewnością nie zabraknie emocji, wzruszeń i walki o to, co najważniejsze, czyli uczucie.

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości