Gwiazdy

Nowa uczestniczka z "40 kontra 20" wykonuje nietypowy zawód. Czym zajmuje się Izabela?

Gwiazdy

Izabela Firkowska jest kolejną uczestniczką randkowego show. Do programu dołączyła w 18. odcinku "40 kontra 20". Czym zajmuje się na co dzień? Będziecie zaskoczeni, bo zawód, który wykonuje zdominowany jest przez mężczyzn.

"40 kontra 20" - w 18. odcinku dołącza Izabela

Program "40 kontra 20" nie przestaje zaskakiwać. Ledwo do programu dołączyła Kasia, a już w 18. odcinku w randkowym show pojawiła się kolejna uczestniczka. Jakie emocje towarzyszyły Izabeli tuż przed samym wejściem? W przesłanym do redakcji nagraniu powiedziała:

- Jestem na wspaniałej Krecie. Słoneczna pogoda, 30 stopni, a ja w kozakach, ale podobno trzeba wyglądać pięknie na wejście. Jestem zestresowana, ale mam nadzieję, że trzymacie za mnie kciuki.

Izabela Firkowska - kim jest nowa uczestniczka "40 kontra 20"

Do show dołączyła Izabela. Kim jest prywatnie? To kobieta z głową pełną pomysłów. Trzy lata temu zrobiła pierwszy kurs spawania... i to właśnie tym zajmuje się zawodowo. Mówi, że była to miłość od pierwszej spoiny. Oprócz tego iście męskiego zawodu, ukończyła studia na kierunku marketing i zarzadzanie. Osiem lat temu przeprowadziła się do Danii, gdzie pragnęła wieść szczęśliwe życie. Ma za sobą kilka nieudanych związków, ale nadal wierzy w miłość i ma nadzieję, że w końcu trafi na tego jedynego. Rodzina jest dla niej największą wartością. Nie lubi, kiedy ludzie krytykują, osadzają, potępiają innych nie znając ich historii. Interesuje się psychologią poznawczą i rozwojem osobistym. Uwielbia czytać książki, podróżować, kocha przyrodę i zwierzęta, szczególnie konie. W mężczyznach najbardziej pociąga ją inteligencja, odpowiedzialność, ambicja i poczucie humoru, ponieważ uważa, że łatwiej iść przez życie z uśmiechem na twarzy.

"40 kontra 20" - gdzie oglądać?

Nowy odcinki programu "40 kontra 20" emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Randkowe show można oglądać także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości