Gwiazdy

Marlena z "40 kontra 20" jest położną. Nam wyjawiła, jak koledzy z pracy zareagowali na jej udział w programie

Gwiazdy

Marlena Kosiec, gwiazda programu "40 kontra 20", jest położną i pracuje w szpitalu. Obawiała się, że osoby z jej zawodowego kręgu, nie będą przychylnie nastawione do jej udziału w telewizyjnym show. W rozmowie z nami przyznała, że po emisji pierwszych odcinków szybko zmienili o niej zdanie.

"40 kontra 20". Marlena Kosiec o udziale w programie

Marlena od 28 lat pracuje w swoim zawodzie. Jest doświadczoną położną i ma ogromną wiedzę medyczną. Jej udział w reality show "40 kontra 20" początkowo był dość kontrowersyjnie postrzegany przez koleżanki i kolegów po fachu. Wchodzenie w relacje damsko-męskie na oczach widzów, wydawało im się niezbyt dobrym pomysłem.

- Powiem szczerze, obawiałam się, jak to wpłynie na moje pacjentki, na moją pracę. Wiadomo, każdy ma z tyłu głowy taką myśl: "Co ona tam będzie robić?". Ale kiedy wróciłam, to powiedziałam, że nie robiłam nic, co mogłoby mi zaszkodzić zawodowo czy wpłynąć na moją reputację. Czułam się spokojnie. Pomyślałam: "Zobaczycie, to wyrobicie sobie zdanie" - wyznała Marlena w rozmowie z naszą reporterką.

Marlena z "40 kontra 20" jest pewna swoich umiejętności

48-letnia Marlena zdecydowała się na udział w show, ponieważ po zakończeniu wieloletniego małżeństwa, chciała rozpocząć nowy etap w życiu i znaleźć miłość. Dała się poznać jako zwariowana kobieta z dużym poczuciem humoru. Jednak w pracy jest poważna i odpowiedzialna, bo doskonale zna się na tym, co robi. Występ w programie randkowym nie ujmuje jej ani umiejętności, ani profesjonalizmu.

- Skończyłam uniwersytet w Poznaniu z wyróżnieniem, jestem magistrem położnictwa, mam specjalizację z pielęgniarstwa rodzinnego. Bardzo kocham swoją pracę, jestem zaangażowana, uwielbiam dzieci i kobiety, zajmuję się opieką okołoporodową. Myślę, że nic nie przysłoni mojego doświadczenia i wiedzy, nawet to, że wystąpiłam w takim programie. (...) Moja opinia nie jest zszargana i nigdy nie będzie - podkreśliła Marlena.

Zobacz także:

Zobacz wideo: "40 kontra 20". Jak zmieniło się życie Marleny Kosiec po rozwodzie?

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości