Gwiazdy

5. odcinek "40 kontra 20". Asia odpowiada na nominacje do opuszczenia programu: "Nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili"

Gwiazdy

Aktualizacja:

40 kontra 20" to program, w którym dwóch wyjątkowych mężczyzn - starszy i młodszy - rywalizuje ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. W piątym odcinku odbędzie się Ceremonia Chaosu, po której Robert Kochanek i Bartek Andrzejczak zaproszą uczestniczki show na wyjątkową imprezę.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 5. odcinku?

Od wejścia do willi minęło kilka dni, podczas których uczestniczki zdążyły się już lepiej poznać. Pojawiły się pierwsze sympatie, zrozumienie, ale też chwile napięcia i zazdrości. W piątym odcinku miała miejsce Ceremonia Chaosu. Podczas niej każda z dziewczyn mogła anonimowo negatywnie ocenić inne uczestniczki show, dając panom wskazówki, która z nich zasługuje na opuszczenie programu. - Zapowiada się ciekawie - stwierdził na początku Robert. Pierwszą, która odczytała opinię na swój temat była Paulina. Jedna z koleżanek zarzuciła jej, że cały czas gra. - Nie uważam tak, może ktoś tak to odbiera, ale tak nie jest - odpowiedziała. Inne uczestniczki także otrzymały koperty. Co ciekawe, niektóre dziewczyny przyznały się do tego, że były autorkami konkretnych ocen, co bardzo docenił Bartek. - Szacun dla tych pań, to świadczy o ich mocnym charakterze i klasie - powiedział chłopak. Najwięcej kopert z opiniami dostały trzy uczestniczki programu. - To był najgorszy dzień - przyznała jedna z kobiet. Czy szczerość ceremonii oczyści atmosferę w grupie, czy jednak wprowadzi zamęt?

Aby rozładować unoszące się napięcie, które po Ceremonii Chaosu pojawiło się w willi, panowie zaproponowali uczestniczkom zabawę. Każda z nich musiała przebrać się za grecką boginię, a następnie otrzymała imię jednej z nich. - Wyglądacie przepięknie - skomplementował dziewczyny Bartek. Na początku imprezy każdy z mężczyzn wskazał uczestniczkę, której usługiwał przez cały wieczór. - Długo na to czekałam - powiedziała dziewczyna, którą wybrał Robert. Niewinna zabawa przerodziła się w odważniejszą imprezę, na której niektórzy doświadczyli prawdziwie niebiańskich uniesień.

"40 kontra 20". O czym jest program?

"40 kontra 20" to nie tylko program o szukaniu swojej drugiej połówki. To również okazja, aby zburzyć stereotypy oraz przełamać tabu związane z różnicą wieku w związkach i poznać odpowiedź na pytanie - czy wiek w miłości odgrywa jakiekolwiek znaczenie? W show widzowie mogą zaobserwować także, jak ludzie o odmiennych doświadczeniach, stylach życia, zachowują się pod jednym dachem.

W programie biorą udział kobiety od 20 do 50 lat oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych – poniżej 30. roku życia oraz powyżej 40.

"40 kontra 20" - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "40 kontra 20" można obejrzeć na antenie TVN7 i na platformie VOD - player.pl.

Zobacz wideo: "40 kontra 20" Nominacje dla Asi

>>> Zobacz także:

Anna Dereszowska pierwszy raz o trzeciej ciąży. "To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie"

Zofia Zborowska-Wrona aż rok przygotowywała się do ciąży. Przeszła długą drogę, żeby być mamą

"To było okupione bardzo dużym bólem". Klaudia Halejcio o trudach macierzyństwa

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości