Gwiazdy

"40 kontra 20". Do grona atrakcyjnych singielek dołączy nowa uczestniczka

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Player.pl
Pani i panowie z programu "40 kontra 20" sezon 2.

W trzecim odcinku programu "40 kontra 20" panowie skupią się na poznawaniu atrakcyjnych singielek. Do tego grona dołączy nowa uczestniczka. Kto zrobi na niej lepsze pierwsze wrażenie - przedsiębiorczy 44-latek czy seksowny 28-latek?

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 3. odcinku?

Dwóch przystojnych mężczyzn wyruszyło na poszukiwanie prawdziwej miłości. Panowie dotarli aż na słoneczną Kretę, gdzie czeka na nich 10 pięknych singielek. Pierwszym z nich jest Tomek Zarzycki. 28-latek jest zawodowym modelem. Walkę o względy dam utrudni mu rywalizacja z Tomem Grabowskim. 44-latek jest przedsiębiorcą i także ma doświadczenie w modelingu.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

W 3. odcinku "40 kontra 20" chwile relaksu i zabawy przerwie wejście nowej uczestniczki. Panowie nie będą spoczywać na laurach i prawie natychmiast zaczną zabiegać o jej względy. To do niej należeć będzie decyzja gdzie zamieszka - w ekskluzywnej willi Toma czy na glampingu Tomasza. Kto wypadnie lepiej w jej oczach: doświadczony 44-latek czy seksowny 28-latek?

Panowie zaplanują także niespodzianki. Jeden z nich uda się na randkę z wybraną uczestniczką, a drugi zorganizuje domowe atrakcje. Jakich nowych faktów dowiedzą się singielki na temat Toma i Tomasza? To jednak nie koniec wrażeń, bo grupowy piknik z Tomem przerwie kolejne, ważne wydarzenie. Jakie? Tego dowiemy się już wkrótce.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

W nowej edycji "40 kontra 20" dwóch mężczyzn, których dzieli spora różnica wieku, rywalizują ze sobą o atrakcyjne kobiety. Czy otwarci na nowe przygody uczestnicy znajdą tu prawdziwą miłość? Dowiemy się już niedługo, jednak z pewnością nie zabraknie emocji, wzruszeń i walki o to, co najważniejsze, czyli uczucie.

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości