Gwiazdy

"40 kontra 20". Marta i Kinga nie mogą dojść do porozumienia. "Zawiodłam się na tobie"

Gwiazdy

W programie "40 kontra 20" atmosfera gęstnieje. Pomiędzy Martą a Kingą napięcie rośnie i padają ostre słowa. Z kolei Ania nie może pogodzić się z opuszczeniem willi i wizją zamieszkania w Glampingu. Co przyniesie kolejny odcinek show?

"40 kontra 20" odc. 14. Konfrontacja Marty i Kingi

Pomiędzy uczestniczkami mocno iskrzy, konfrontacja była więc nieunikniona. Zdaniem Marty Kinga działa na jej niekorzyść. Ta z kolei zarzuca swojej koleżance brak lojalności. - Zawiodłam się na tobie Martusia. Boli mnie serce - wyznała przy basenie Kinga. - Ja też jestem taka, że mega się otwieram przed ludźmi, ale dla mnie każda relacja, czy to koleżeńska, przyjaźń, partnerstwo, kochankowie, to powinno się opierać na zaufaniu - podkreśliła.

Kamila, przekonana o tym, że całej sytuacji winni są mężczyźni, weźmie w obronę Martę. Stwierdzi również, że oskarżenia wysuwane przez Kingę są jedynie próbą zdyskredytowania konkurencji. Podczas gdy dziewczyny będą analizowały konflikt, Kinga weźmie sprawy w swoje ręce i uda się na pogawędkę w cztery oczy z Bartkiem.

Marta zdecyduje się na chwilę szczerości i powie Robertowi wprost o swoich uczuciach i zamiarach. Czy jednak raz utracone zaufanie będzie można odzyskać?

"40 kontra 20". Linda i Ania przeżywają rozstanie

Oprócz zaciętej konkurencji, w programie narodziły się również przyjaźnie, czego najlepszym dowodem jest relacja Lindy i Ani, która musi zamieszkać w Glampingu. Kobieta nie może pogodzić się z koniecznością opuszczenia willi, na szczęście w trudnych chwilach wspiera ją przyjaciółka.

- Wybrał cię Bartek, to nie jest kwestia tego, że Robert cię odrzucił - powiedziała Linda, aby pocieszyć załamaną Anię. - Takie są fakty - zaznaczyła.

To jednak nie powstrzyma łez. Pojawiły się również wątpliwości, czy Ania kolejny raz zdobędzie się na odwagę i otworzy na emocje.

Sporym zaskoczeniem będzie również decyzja Marlenki dotyczącą jej przyszłości w programie.

"40 kontra 20". odc. 14. Gdzie oglądać

Emisja odcinka jest zaplanowana na piątek, 16 lipca o 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: "40 kontra 20". Linda pociesza Anię

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości