Gwiazdy

"40 kontra 20". Znamy dwie pierwsze uczestniczki nowego randkowego show. Czym się zajmują?

Gwiazdy

materiały prasowe TVN

Już 28 czerwca na antenie TVN7 ruszy nowe randkowe show "40 kontra 20", w którym miłość nie pyta o wiek. W programie przystojni single będą zabiegać o względy kobiet w różnym wieku. Znamy już dwie pierwsze uczestniczki. Poznajcie Beatę Dethloff i Oliwię Krzemińską.

"40 kontra 20". Beata Dethloff uczestniczką show

W show "40 kontra 20" weźmie udział Beata Dethloff, która jest lekarzem medycyny estetycznej i prawdziwą businesswoman. Prowadzi dwie kliniki, a jej klientkami, a zarazem przyjaciółkami, są znane polskie gwiazdy.

Dla Beaty największym powodem do dumy jest to, że do wszystkiego doszła sama. Sukces osiągnęła ciężką pracą. Dla swoich dzieci, które bardzo kocha, jest w stanie zrobić wszystko. Choć Dethloff jest pewną siebie i silną kobietą, to prywatnie jest ciepła, pomocna, a także wrażliwa na krzywdę innych. Promuje zdrowy styl życia i sama żyje zgodnie z jego zasadami, m.in. stosuje dietę zgodną z DNA oraz regularnie uprawia sport.

W wolnych chwilach lubi czytać, spędzać czas z córkami oraz spotyka się z przyjaciółmi. Uwielbia podróżować, a relaksuje się dzięki medytacji. Jako swoje największe zalety wymienia: odwagę, wizjonerstwo, determinację, pracowitość i życie zgodne z wartościami takimi jak miłość, przyjaźń, empatia.

materiały prasowe TVN

"40 kontra 20". Kim jest Oliwia Krzemińska?

Drugą uczestniczką "40 kontra 20" jest Oliwia Krzemińska, wschodząca gwiazda TikToka. Oprócz tego, że robi karierę w świecie mediów społecznościowych, młoda piękność jest studentką kosmetologii. Określa się jako osoba zwariowana, ambitna i ciekawa świata. Nic więc dziwnego, że odważyła się wziąć udział w telewizyjnym randkowym show, w którym będzie szukać drugiej połówki.

Największą pasją Oliwii jest wrotkarstwo, dzięki czemu może się pochwalić zgrabnymi nogami i smukłą sylwetką. Jej ideał partnera to wysportowany i zdecydowany mężczyzna. Krzemińska najbardziej lubi siebie za to, że jest spontaniczna, odważna i głodna życiowych wyzwań.

materiały prasowe TVN

"40 kontra 20" - o czym jest program?

"40 kontra 20" to pierwszy w historii polskiej telewizji program randkowy, w którym nie ma podziału na wiek. Biorą w nim udział kobiety od 20. do 50. roku życia oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych – poniżej 30. roku życia oraz powyżej 40. Głównym celem show jest zburzenie stereotypów związanych z różnicą wieku w związkach. Widzowie poznają odpowiedź na pytanie, czy w miłości ma znaczenie to, ile mamy lat?

Dwaj mężczyźni – starszy i młodszy - będą rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnym wieku. Uczestniczkami "40 kontra 20" będą zarówno nowoczesne, dojrzałe kobiety, jak i młode, wyzwolone dziewczyny.

Niemiecki odpowiednik "40 kontra 20" pt. "M.O.M – Milf or Missy" miał premierę w 2020 roku na platformie OTT JOYN. Jego oglądalność rosła z tygodnia na tydzień, stając się najchętniej oglądanym programem w historii serwisu.

Pierwszy odcinek "40 kontra 20" już 28 czerwca o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Dostępny będzie również na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Miłość w czasach pandemii. Jak randkują Polacy?

Zobacz także:

Ewa Bem wraca na scenę po śmierci córki. "Jestem w pewnym sensie zdewastowana"

Teatr im. Słowackiego oglądany nocą. "Po tych deskach chodziła cała historia polskiego teatru"

Sylwia Peretti o pomaganiu starszym, przygotowaniach do ślubu i pasji do motoryzacji. "Jeszcze taki się nie urodził, co by mnie powoził"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości