Gwiazdy

Nagłe przetasowania w "40 kontra 20". Kim jest nowa uczestniczka Monika?

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
mat. prasowe
Monika Piwowarska

Program "40 kontra 20" niezmiennie dostarcza widzom gorących emocji. Rywalizacja o względy kawalerów nabiera tempa, a dziewczyny czują, że ich więź z Tomkiem i Tomem staje się coraz silniejsza. Oliwy do ognia dodała obecność nowej uczestniczki oraz widmo zbliżającej się eliminacji. Co wydarzyło się w 6. odcinku drugiego sezonu "40 kontra 20"?

"40 kontra 20". Co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

Kolejny odcinek drugiego sezonu "40 kontra 20" rozpoczął się od namiętności między Tomem, a piękną Amirą. Dziewczyna opowiedziała o swoich podbojach Asi, wierząc, że ma w niej prawdziwą przyjaciółkę. Czy w randkowym show można komukolwiek zaufać? Wśród uczestniczek doszło do nagłego przetasowania i niepokojące widmo eliminacji poczuły dwie mieszkanki glampingu oraz dwie lokatorki willi. Kolejny odcinek pokaże, która z dziewcząt będzie musiała pożegnać się z programem.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Podczas eliminacji Tomek zdecydował się na Kasię, Amelię, Izkę oraz Natalię, z kolei Tom wybrał Magdę, Amirę, Dżoanę, Anitę oraz nową bohaterkę - Monikę.

"40 kontra 20". Kim jest nowa uczestniczka Monika?

Atmosfera w programie "40 kontra 20" znów zgęstniała, gdy w willi pojawiła się nowa bohaterka. W 6. odcinku randkowego show poznaliśmy, pochodzącą z Krakowa, Monikę Piwowarską. 29-letnia piękność z zawodu jest chemiczką. Poza pasją do tworzenia kosmetyków zajmuje się swoimi social mediami, gdzie udziela porad z zakresu zdrowego stylu życia. Choć jest bardzo ambitna i zdeterminowana, skrywa w sobie dużo wrażliwości oraz delikatności. Jak podkreśla - nadal wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia.

"40 kontra 20" – Kiedy i gdzie obejrzeć?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN 7

Pozostałe wiadomości