Gwiazdy

Szczęśliwe zakończenie długiej podróży. Natalia Siwiec z rodziną wróciła do domu. "Już straciłam wszelką nadzieję"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Zakończył się długi pobyt Natalii Siwiec z rodziną w Meksyku i Miami. Po wielogodzinnej przeprawie cała trójka wróciła szczęśliwie do domu, gdzie teraz odbędzie 14-dniową kwarantannę.

Wielogodzinna podróż

Pandemia koronawirusa zastała Natalię Siwiec podczas rodzinnych wakacji. Cała trójka najpierw ok. 3 miesiące temu udała się do Tulum w Meksyku, a ostatnie tygodnie spędziła w Miami. Fotomodelka postanowiła jednak wrócić do domu, do którego dotarła z mężem i córeczką po wielogodzinnej, męczącej podróży. Informację o tym podała na swoim profilu instagramowym.

Serio jesteśmy w Ciapciawie? Nie żartujecie?? już straciłam wszelką nadzieję...po 40h podróży ? (prawda jest taka, że Mia zniosła podróż najlepiej ??)

- napisała w poście.

Logistyka

Podróż nie była łatwa dla całej rodziny i wymagała odpowiedniego zaplanowania. Pasażerski ruch lotniczy nad Polską jest bowiem wstrzymany. Jak zdradziła Natalia Siwiec w jednym z komentarzy, najpierw we trójkę musieli polecieć do Londynu i stamtąd do Niemiec. Tam natomiast rodzina przesiadła się do samochodu, dzięki któremu szczęśliwie dotarła do domu. Teraz ze względu na swój pobyt za granicą odbędą obowiązkową dwutygodniową kwarantannę.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości