Gwiazdy

„39 i pół… tygodnia” Tomka Karolaka to opowieść o kryzysie 50-latka

Gwiazdy

Darek Jankowski powrócił po 10 latach. W ostatnią niedzielę zobaczyliśmy pierwszy odcinek „39 i pół tygodnia”, który jest kontynuacją serialu „39 i pół”. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Tomkiem Karolakiem na planie serialu.

Opowieść o kryzysie 50-latka

Tym razem wieczny wesołek, Darek Jankowski, staje przed szokującym, życiowym wyzwaniem. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego, nie pozostawia wyboru. Darkowi zostało 39 i pół tygodnia życia!

Za tytułem kryje się coś bardzo smutnego. Kryje się wyrok opatrzności tak bym to nazwał. Natomiast rozmawiać będziemy o kryzysie 50-tki. Starzejemy się trochę. Jesteśmy dalej młodzi duchem, czego wyrazem jest to co robimy na scenie.

- zdradził Tomasz Karolak w rozmowie z Kingą Burzyńską.

>>>Zobacz też: Darek Jankowski to ja!

>>>Marina Łuczenko-Szczęsna o powrocie „39 i pół” i swoim ukochanym synku

>>>Daria Widawska o "39 i pół tygodnia": "Zgodziłam się od razu, nie czytając scenariusza"

Informacje o serialu 39 i pół tygodnia:

  • Mocna dawka emocji, humoru, dobrej muzyki oraz plejada gwiazd i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli głównej to znaki rozpoznawcze serialu "39 i pół tygodnia". Tym razem jednak wieczny wesołek - Darek Jankowski - staje przed szokującym życiowym wyzwaniem.
  • Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego, nie daje mu wyboru. Darkowi zostało 39 i pół tygodnia życia! Tylko tyle na wszystkie plany, marzenia, rodzinę i miłość. Mieszanka zabawy i wzruszeń zapowiada tragikomedię, jakiej nie było!
  • Trudno nie kochać Darka Jankowskiego. Szalony, uroczy, zawsze z głową w chmurach, choć pięćdziesiątka już na karku. Niezwykle czarujący i niezwykle nieodpowiedzialny. Tej jesieni znajdzie się na największym życiowym zakręcie. Będzie walczył o życie i to dosłownie – zostało mu 39 i pół tygodnia. Odporny na dorosłość wieczny chłopiec, postanowi maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.
  • Kiedy życie było jedną wielką imprezą, trudno zaakceptować wyrok śmierci. Jak Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Co będzie chciał naprawić, nadgonić, nabroić i czy czas, mu na to pozwoli? Czy w końcu się ustatkuje i czy najbliżsi pomogą mu „na ostatniej prostej”?
  • Świetna obsada to znak rozpoznawczy „39 i pół tygodnia”. W roli głównej Darka Jankowskiego rozbrajający Tomasz Karolak, u jego boku ukochana (czy jedyna?) charakterna Daria Widawska, chwilowo poważny syn Alan Andersz, jego zbuntowana żona Magdalena Lamparska oraz utalentowana córka Darka grana przez Marinę Łuczenko-Szczęsną. Ponownie zobaczymy również Wojciecha Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg.
  • Pojawią się także nowe postaci, mocno ingerujące w życie bohaterów - grane przez Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę oraz debiutującą w serialu Maję Seklecką w roli młodszej córki Darka. W oryginalnych rolach pojawiają się także Bartek Kasprzykowski, Piotr Rogucki i Michał Koterski.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości