Gwiazdy

„365 dni”. Premiera oficjalnego teledysku Michela Morrone

Gwiazdy

Aktualizacja:

Oficjalny teledysk do debiutanckiego singla Michele Morrone trafił właśnie do sieci. Piosenka promuje film „365 dni”, w którym Włoch gra jedną z głównych ról. Obejrzyj klip i posłuchaj piosenkę „Feel It”.

Michele Morrone opublikował oficjalny teledysk do utworu „Feel It”. Zostały w nim wykorzystane sceny z filmu „365 dni”, którego premiera odbędzie się 7 lutego. Współautorem piosenki jest Patryk Kumór.

Debiutancki singiel Michele Morrone

Utwór „Feel It” stanowi zapowiedź debiutanckiej płyty Michele Morrone zatytułowanej „Dark Room”. W teledysku użyto fragmentów filmu „365 dni”, w którym Włoch gra jedną z głównych ról. Massimo z zawodu jest aktorem, ale przyznaje, że muzyka jest jego wielką pasją.

ZOBACZ: Oficjalny teledysk do utworu Michele Morrone pt. "Feel It".

Kim jest Michele Morrone?

Michele Morrone to włoski aktor urodzony w 1990 r. w Lombardii. Już od dziecka marzył o tym, żeby grać w filmach. Sławę w ojczyźnie przyniosły mu role w popularnych włoskich serialach.

ZOBACZ: Michele Morrone o erotycznych scenach w filmie „365 dni”: „To dla mnie norma”

Już wkrótce zobaczymy Morrone na naszych ekranach. Włoch zagrał bowiem jedną z głównych ról w filmie „365 dni”. To ekranizacja bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. Film pojawi się w kinach 7 lutego.

Zobacz też:

Kto zagra w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej? Znamy pełną obsadę!

Blanka Lipińska wybrała aktora do roli Massimo w filmie. Czy będzie to Michele Morrone? Mamy odpowiedź!

Kto zagra Laurę u Blanki Lipińskiej? Czyżby Wiktoria Gąsiewska?

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości