"Na Wspólnej". Luśka spowoduje wypadek. Czy poniesie konsekwencje?

Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku nr 3569?

Serial "Na Wspólnej" - choć emitowany jest w telewizji TVN od dwudziestu lat - wciąż cieszy się ogromną popularnością. W najnowszym - 3569. - odcinku Luśka będzie miała wypadek samochodowy i kogoś potrąci. Jakie będą tego konsekwencje?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3569. odcinku serialu?

W najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej" Luśkę obudzi telefon. Wkurzony Cielecki przypomni jej, że rano miała dostarczyć ważne dokumenty. Dziewczyna, nie do końca trzeźwa po nocnej imprezie, wsiądzie do auta i pojedzie do Sulejówka. Nagle usłyszy huk. Przerażona nie będzie miała odwagi sprawdzić, co się stało i zadzwoni do ojca. Kiedy ten przyjedzie, okaże się, że dziewczyna kogoś potrąciła. Cielecki będzie kazał córce uciekać. Sam wezwie pogotowie i policję.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Tymczasem Beata i Paweł zauważą na rączce Gucia dużego siniaka. Zaczną podejrzewać, że to skutek rehabilitacji. Gabriel będzie tłumaczył, że to niemożliwe. Kiedy jakiś czas później na ciele malca pojawiają się kolejne wybroczyny, Wójcikowie zabiorą synka do lekarza.

Matka zrobi Ewie potworną awanturę z powodu zgubionego wisiorka. Tłumaczenia, że sama zgubiła go dawno temu, nic nie dadzą. Ewa nie będzie umiała sobie z tym poradzić. Co doradzi jej Ostrowski? Dowiecie się tego z najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godz. 20:15. W poniedziałek (6 lutego) wyemitowany zostanie najnowszy - 3569. - odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości