Gwiazdy

"Na Wspólnej". Czy Zuza zostawi Kamila?

Gwiazdy

Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku nr 3563?

"Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. Produkcja emitowana jest od 2003 roku i każdego dnia przyciąga przed ekrany miliony widzów. W najnowszym - 3563 - odcinku między Zuzą a Kamilem dojdzie do konfrontacji. Jaki będzie jej finał? Czy kobieta zdecyduje się odejść od męża? Sprawdź, co się jeszcze wydarzy.

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

W 3563. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ostrowski przez przypadek usłyszy, jak Irena i Fela wyznają sobie miłość. Arek w życzliwej rozmowie z teściową poradzi jej, aby powiedziała o swoim związku Ewie. Pełna obaw Irena pójdzie za jego radą. Jak na to wyznanie zareaguje Ewa?

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Zuza zdecyduje się pilnować skacowanego Kamila. Kobieta będzie chciała się dowiedzieć, czy Kamil zakochał się w Kolendzie. Hoffer nie udzieli jej jednak żadnej odpowiedzi. Zrozpaczona Zuza postanowi się wyprowadzić. Tymczasem w pracy Kamil zaliczy potężną wpadkę – wypisze pacjentowi olbrzymią dawkę leku, zagrażającą życiu. Na szczęście ten błąd zauważy Adamski.

Beata zostanie okradziona w barze Ziębów, ale uda jej się złapać jednego z rzezimieszków. Kiedy przyjedzie policja okaże się, że mężczyzna jest niewinny. Wójcikowa przeprosi Gabriela, który przez jej oskarżenia nie dotarł na rozmowę o pracę. Mężczyzna jest fizjoterapeutą. Rozpozna u małego Gucia niepokojącą przypadłość.

Na Wspólnej. O której można obejrzeć serial?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godzinie 20.15. W środę, 25 stycznia, najnowszy - 3563. - odcinek produkcji - wyjątkowo zostanie wyemitowany o godzinie 20.20. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości