Gwiazdy

27 lat Fundacji WOŚP. Zobacz, jak kiedyś wyglądali Jurek Owsiak i Agata Młynarska

Gwiazdy

Aktualizacja:
Jerzy Owsiak

Rok 1993 to historyczny moment dla fundacji WOŚP. To właśnie wtedy po raz pierwszy Jurek Owsiak zorganizował wydarzenie, które odmieniło polską medycynę dziecięcą. Do sukcesu pierwszych finałów swoją cegiełkę dołożyła też Agata Młynarska. Z okazji kolejnej rocznicy na stronie fundacji pojawiło się stare zdjęcie.

Jerzy Owsiak i Agata Młynarska – początki WOŚP

Gdyby nie „Róbta, co chceta!”, być może nigdy nie narodziłby się pomysł Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To właśnie w czasie prac nad programem, który prowadził Jurek Owsiak i Agata Młynarska zrodziła się idea ogólnopolskiej akcji charytatywnej, mającej na celu pomoc dzieciom. W ten sposób gwiazdy zapoczątkowały wielką akcję, która od 27 lat cieszy się zainteresowaniem polskiego społeczeństwa. W tym roku odbyła się już 28. Edycja, podczas której udało się zebrać ponad 115 milionów złotych.

27. lat fundacji WOŚP

Z okazji 27. Rocznicy założenia fundacji WOŚP na oficjalnym Facebooku fundacji pojawiło się stare zdjęcie Agaty Młynarskiej i Jurka Owsiaka. Jak para prezentowała się niemal 30 lat temu? Zobaczcie sami:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości