Gwiazdy

21. sezon "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler: "Kocham moją ekipę"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewcz/East News

To program, który uwielbia cała Polska. Magda Gessler od dziesięciu lat przemierza kulinarną mapę Polski, żeby przeprowadzać rewolucje, które zmieniają wszystko. Towarzyszy jej wyjątkowa ekipa. Restauratorka opublikowała zdjęcie ze swoim teamem.

Magda Gessler o swojej ekipie

Tysiące przemierzonych kilometrów, ponad dwieście pięćdziesiąt przeprowadzonych rewolucji i niezliczona ilość przepisów. Magda Gessler już od dziesięciu lat zmienia polską mapę kulinarną. Niezmiennie, także podczas 21. sezonu programu, towarzyszy jej niezawodna ekipa. Restauratorka w swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie ze współpracownikami. Nie widzimy ich w programie, zobaczmy ich tutaj.

Kocham moja ekipę KR... to niesłychane ze razem jesteśmy ponad 10 lat ...

- napisała.

"Kuchenne rewolucje" – 21. sezon

W nowych odcinkach najsłynniejsza polska restauratorka zawita do pizzerii "Amore Mio" w Chorzowie oraz "Pizza Bella" w Ustroniu. W Szczecinku Magda Gessler przybędzie na ratunek Rafałowi, który prowadzi restaurację "Zamek". Jego przygoda z gastronomią rozpoczęła się od baru szybkiej obsługi z kebabem, aż mężczyzna zdecydował się przejąć znaną w okolicy restaurację. Choć dania udekorowane są po królewsku lokal zamiast kwitnąć, więdnie.

Królowa polskiej gastronomii wyruszy również do Piły, gdzie zadba o metamorfozę café bar "Barka". Swoje rewolucje przeprowadzi również w warszawskich lokalach "Na okrągło" i "Villa Ostródźka". Z powiewem świeżości Magda zawita również niedaleko Gdańska. Bistro "Smacznego" mimo wielu wysiłków właścicieli nie przynosi zysków, a duża rotacja pracowników nie poprawia atmosfery.

O pomoc do Magdy Gessler zwróciła się również restauracja "Szybka szama", która w swoim menu posiada ponad sto pozycji! Właścicielka w lokalu pojawia się raz na dwa tygodnie i nie wytycza zbyt jasno zadań swoim pracownikom. Z tym rozgardiaszem poradzić sobie może tylko Magda Gessler!

Jak zgłosić restaurację do "Kuchennych rewolucji"?

Dodatkowo wraz z nowym sezonem rusza akcja #restauracjaDlaMagdy - od teraz każdy z widzów sam będzie mógł wskazać rewolucjonistce lokal, który koniecznie potrzebuje pomocy. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze lub Instagramie wrzuci się post o danej restauracji wraz z #restauracjaDlaMagdy, a produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele się podejmą, Magda Gessler przybędzie, by odmienić również ich lokal.

Odcinki obejrzysz na antenie TVN lub online na Player.pl

Jak zmieniły się podniebienia Polaków? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Polska modelka 60+ o błyskotliwej karierze w świecie mody: "Uroda niekoniecznie jest odzwierciedleniem wieku"

Sanah w trasie. Jak się jeździ elektrykiem?

Bruce Springsteen w życiowej formie. Nowe utwory artysta skomponował na gitarze, którą otrzymał od fana

Autor: Anna Korytowska

Źródło: player.pl

Pozostałe wiadomości