Gwiazdy

Sharon Stone zwróciła się do fanów z osobistym apelem. Chodzi o jej bratanka. "Potrzebujemy cudu"

Gwiazdy

Cover Videos/x-news

Sharon Stone jest jedną z najbardziej cenionych aktorek z zagranicznego świata show-biznesu. Piękna, inteligentna i grająca charakterystyczne role kobieta, na dobre zadomowiła się w pamięci Polaków. Fani śledzą losy aktorki, dla której życie pisze niewątpliwie trudny scenariusz.

Sharon Stone po raz kolejny zamartwia się o bliską osobę z rodziny

Sharon Stone nadal zachwyca formą, a jej zdjęcia za każdym razem spotykają się z zachwytem. Aktorka jednak wiele przeszła w życiu, o czym co jakiś czas donosi ona sama w swoich mediach społecznościowych.

W 2020 r. walczyła o życie swojej siostry, która zachorowała na COVID-19. Jak wyjawiła wówczas fanom aktorka, Kelly chorowała na toczeń i nie miała silnego układu odpornościowego. Choć starała się nie wychodzić z domu w czasie największej liczby zachorowań, zmuszona była pójść do apteki i to tam miało dojść do zakażenia. "Noście maseczki! Zróbcie to dla siebie i dla innych" – apelowała wówczas Sharon Stone.

Ta historia bardzo mocno odbiła się na Sharon i jej lęku o rodzinę. Wspominała wówczas utratę swojego bratanka w 2014 r., syna starszego brata Michaela. Młody mężczyzna został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Los Angeles. Okazało się, że najprawdopodobniej przedawkował. "Colin był cudownym i bardzo utalentowanym chłopakiem. Na jego nieszczęście uzależnienie od narkotyków było silniejsze od niego. Będzie nam go bardzo brakować" – pisała wówczas rodzina.

Tym razem tragedia dotknęła jej 11-miesięcznego chrześniaka. - "Mój siostrzeniec i chrześniak River Stone został dziś znaleziony w łóżeczku z całkowitą niewydolnością narządów. Proszę, módl się za niego. Potrzebujemy cudu!" – napisała aktorka na swoim koncie na Instagramie.

River jest synem Patricka, młodszego brata Sharon. W zeszłym roku udostępniła zdjęcie, na którym wychodził ze szpitala jako uroczy noworodek.

Sharon Stone - ile ma dzieci?

Sharon Stone nie miała szczęścia w miłości. Spekulowano na temat jej rozlicznych romansów, jednak jeśli chodzi o małżeństwa, żadne nie trwało długo. Pierwszym mężem gwiazdy był Michael Greenburg, z którym przeżyła wspólnie w latach 80. zaledwie trzy lata. W 1998 r. wyszła za mąż za Phila Bronsteina, wydawcę prasowego. Małżeństwo nie przetrwało jednak choroby aktorki. Sharon Stone w 2001 r. miała krwotok podpajęczynówkowy, dwa lata później rozwiodła się z mężem.

Bohaterka "Nagiego instynktu" zdecydowała się trzykrotnie na adopcję. Ma trzech synów: Rona Josepha Bronsteina (ur. 2000), Lairda (ur. 2005) i Quinna (ur. 2006).

Zobacz także:

63-letnia Sharon Stone w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni jej figurą oraz... psem

63-letnia Sharon Stone zachwyciła na czerwonym dywanie w Cannes. Zobaczcie jej spektakularną kreację

Sharon Stone rozlicza się z życiowymi dramatami. Gwiazda ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, trzy poronienia, udar i walkę o dziecko

Obejrzyj wideo: Sharon Stone spotyka się z o 38 lat młodszym raperem?

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości