Gorące tematy

Poznajcie świat luksusu z "Żonami Miami". Nowa produkcja Player Original już od 6 grudnia

Gorące tematy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
Program "Żony Miami"

Po "Żonach Hollywood" przyszedł czas na "Żony Miami". Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni - tak wygląda codzienność pięciu pięknych mieszkanek Florydy. Czy czują, że ich amerykański sen się spełnił? Odpowiedź na to pytanie użytkownicy Playera poznają już 6 grudnia.

"Żony Miami". Nowy program w Player Original

Ulubiony format widzów powraca w nowym wydaniu! Kilka lat temu fani pokochali "Żony Hollywood" za osobowość, humor i ekstrawagancję głównych bohaterek. Teraz kamery ponownie zawitają do Stanów Zjednoczonych, żeby poznać piękne i wyjątkowe Polki, które pod gorącym słońcem Florydy w towarzystwie bryzy znad oceanu, spełniają swój amerykański sen. Tym razem ekipa reality show dotarła do jednego z najmodniejszych i najbardziej luksusowych miejsc na ziemi - Miami, mekki milionerów oraz przedstawicieli światowego show-biznesu.

W owianym legendą kulturowym centrum Florydy mieszkają tytułowe "Żony Miami": Aneta, Ela, Karolina, Ewa i Sylwia. Do tego grona dołączy jedna z ulubionych par programu "Żony Hollywood", która przybędzie do Miami, szukając ekskluzywnego apartamentu.

Zobacz wideo: Jan Kliment o wparciu Lenki. Żona zawsze trzyma za mnie kciuki

Jan Kliment o wsparciu Lenki. Żona zawsze trzyma za niego kciuki Jan Kliment, juror programu "Mam Talent!" zawsze może liczyć na wsparcie ze strony swojej ukochanej żony Lenki.

"Żony Miami". Od kiedy będzie można oglądać program?

Bohaterki programu "Żony Miami" otworzą przed widzami drzwi rezydencji i zaproszą do swojego świata. Przedstawią bliskich i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Jak bardzo ich relacje rodzinne, uczucia, problemy oraz dylematy, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od naszych? Co się dzieje, gdy nad bajkową rzeczywistością gromadzą się czarne chmury? O czym marzą i co cenią w życiu?

Czy Polacy pokochają nowe bohaterki równie mocno jak "Żony z Hollywood"? To pytanie, na które fani Playera poznają odpowiedź już w grudniu. Dwa premierowe odcinki nowej produkcji Player Original "Żony Miami" już w poniedziałek 6 grudnia tylko w Playerze.

Program na zlecenie Playera produkuje firma Golden Media Polska.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości