Gorące tematy

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz w żałobie. Słynny seksuolog pożegnał ukochaną osobę

Gorące tematy

Aktualizacja:
Zbigniew Lew Starowicz

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz jest pogrążony w żałobie. Słynny seksuolog niedawno pożegnał swoją ukochaną żonę. Danuta Lew-Starowicz była cenionym chirurgiem dziecięcym.

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz pożegnał żonę

Nie żyje Danuta Lew-Starowicz. Żona znanego seksuologa była cenionym chirurgiem dziecięcym. O stracie profesora poinformowała "Gazeta Wyborcza", na łamach której zamieszczono nekrolog wystosowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne dla Zbigniewa Lwa-Starowicza i jego syna Michała. Profesor był kiedyś prezesem PTS, natomiast syn jest obecnie członkiem zarządu.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Danuty Lew-Starowicz - lekarki, specjalistki chirurgii dziecięcej. Składamy wyrazy serdecznego współczucia

- czytamy w nekrologu.

Profesor Lew-Starowicz pogrążony w żałobie

Kilka lat temu prof. Zbigniew Lew-Starowicz razem z żoną wystąpili w programie TVN Style "Taka miłość się nie zdarza". Małżonkowie opowiadali historię ich miłości. Wynikało z niej, że to żona zajmowała się organizacją życia zawodowego męża i wspólnie prowadzili tradycyjny dom. Pani Danuta z wielką pasją mówiła o swojej pracy zawodowej, natomiast bardziej powściągliwie o sprawach z życia prywatnego.

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz i Danuta Lew-Starowicz - lekarskie małżeństwo

Para poznała się niemal 40 lat temu i od tego momentu była nierozłączna. Małżeństwo lekarzy miało wiele wspólnych pasji, m.in. zamiłowanie do egzotycznej kuchni, podróże czy muzykę latynoamerykańską. Razem z chęcią spędzali czas na zabawach i wielkich balach, gdzie mogli pochwalić się umiejętnościami tanecznymi.

Para doczekała się syna Michała, który - podobnie jak ojciec - jest seksuologiem. Profesor Lew-Starowicz z pierwszego małżeństwa ma także syna i dwie córki.

Lew-Starowicz prywatnie. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Warsztat mistrza. Zbigniew Lew-Starowicz

Pan od seksu. Zbigniew Lew Starowicz

Zbigniew Lew - Starowicz: "Współczuję młodym kobietom"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: Wirtualna Polska

Pozostałe wiadomości