Gorące tematy

Uczestnik "Top Model" weźmie udział w zawodach driftowych. Lekcji udzielił mu sam mistrz rajdu

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski
Palimy gumy z Kubą Przygońskim
Palimy gumy z Kubą PrzygońskimDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Kuba Przygoński zrobił wielki hałas w Katowicach dla widzów Dzień Dobry TVN. To tam przy kosmicznym spodku wystartowała seria driftowych zawodów. Nasza reporterka była na miejscu i zajrzała za kulisy wydarzenia.

Kobiety, które kochają drift

W Katowicach wyjątkowe wydarzenie dla fanów motoryzacji. Finał Red Bull Car Park Drift to dawka niezwykłych emocji. Wśród uczestników jest kobieta, która potrafi ujarzmić swój prawie 300-konny pojazd.

- To trudne, ale to przyjemne uczucie. Trzeba włożyć w to dużo pracy. Najlepsza część to rywalizacja z uczestnikami - Dominika Zarzycka, uczestniczka.

Dominika ceni sobie swój styl. Dlatego na torze pojawiła się w przedłużanych paznokciach. Jak wyznała, nauczyła się z nimi prowadzić pojazd. - Bez paznokci nie potrafię pracować. Jestem do nich przyzwyczajona - wyznała.

Hubert Gromadzki zaczerpnął lekcję od Kuby Przygońskiego

W zawodach bierze także udział uczestnik "Top Model". Prosto z wybiegów mody na tor w Katowicach przyjechał, by zmierzyć się z najlepszymi. Jego szanse na wygraną z pewnością zwiększą lekcje z Kubą Przygońskim, polskim kierowcą rajdowym.

- Sam jestem zaskoczony, ale gdy dostałem propozycję, wiedziałem, że to będzie super wydarzenie. Mamy dwie godziny treningu. Pod okiem Kuby, naszego mistrza, na pewno będzie dobrze - wyznał Gromadzki.

- To duże wyzwanie, bo Hubert jest specjalistą w czym innym. Dużo się nauczy, ale to też promocja motorsportu. Na pewno będzie fajnie jeździł - dodał Przygoński.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości